Compuware představuje Changepoint Supply and Demand Accelerator a službu Rapid Path

Praha, 9. května 2007 – Společnost Compuware rozšiřuje své řešení Changepoint o nové sady nástrojů, které pomáhají implementovat správu IT v určeném termínu při známých nákladech. Compuware Changepoint Supply and Demand Accelerator a implementační služba Rapid Path umožňují IT firmám rychle naplnit jejich základní cíl: zvýšit přidanou hodnotu prostřednictvím efektivní správy nabídky a poptávky v IT.
Compuware představuje Changepoint Supply and Demand Accelerator a službu Rapid Path

„Dnešní IT firmy hledají dodavatele takových řešení, které dokáží nastavit nejlepší postupy správy IT a uvést je na trh pomocí přednastavených výrobků a služeb s přidanou hodnotou,“ řekl Matt Light, viceprezident, Gartner Research.

Changepoint Supply and Demand Accelerator se stává výchozím bodem pro nasazení správy IT. Obsahuje předdefinované obchodní metriky, automatizace procesů, šablony a výkazy, které vycházejí z nejlepších firemních postupů a průmyslových standardů, jako je např. Project Management Body of Knowledge (PMBOK). Accelerator vede IT firmy definovanou a dosažitelnou cestou směrem k obchodně orientované správě IT.

Služba Rapid Path nabízí úvodní implementaci řešení Changepoint a využívá všechny výhody produktu Changepoint Supply and Demand Accelerator. S pomocí přiřazeného konzultanta a odborně vedené přípravy zákazníka umožňuje Rapid Path zahájit správu IT ve firmě během 30 dnů.

„IT firmy potřebují osvědčené řešení, které lze rychle nasadit a které s nimi poroste,“ řekl John Williams, senior vicepresident pro správu produktů, Compuware. „Přesně to jim přináší naše nová nabídka – rychlou implementaci založenou na nejlepších postupech, která minimalizuje rizika přijetí a poskytuje rovnovážný a škálovatelný přístup pro správu IT.“

Compuware Changepoint je obchodně orientované řešení správy IT a je jediné na trhu, které obsahuje nejlepší postupy pro správu jak poptávky tak i nabídky IT. Představená rozšíření staví na rozsáhlých zkušenostech společnosti Compuware a obsahují nejlepší postupy získané v oblasti nasazování řešení pro správu IT u širokého spektra zákazníků.

Váš názor Další článek: Na internetu se v dubnu nejvíce šířila hrozba využívající bezpečnostní chybu Windows

Témata článku: Rapid, Matt, Nejlepší řešení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší