Compuware EcoSYSTEMS posiluje správu úrovně služeb aplikací v prostředích Oracle 8

EcoTOOLS podává lepší zprávy o úrovni služeb aplikací Oracle a monitoruje webové aplikační servery; EcoSNAP urychluje zotavení aplikací založených na software Oracle.
Compuware EcoSYSTEMS posiluje správu úrovně služeb aplikací v prostředích Oracle 8
EcoTOOLS podává lepší zprávy o úrovni služeb aplikací Oracle a monitoruje webové aplikační servery; EcoSNAP urychluje zotavení aplikací založených na software Oracle

Společnost Compuware oznámila, že řešení EcoTOOLS a EcoSNAP byla rozšířena o vyspělé schopnosti správy úrovně služeb podnikových aplikací pracujících v prostředí Oracle 8. EcoTOOLS a EcoSNAP jsou nejdůležitějšími články sady řešení EcoSYSTEMS pro správu úrovně služeb podnikových aplikací. EcoTOOLS generuje zprávy o úrovni služeb, spravuje webové aplikační servery a monitoruje další klíčové funkce software Oracle 8. EcoSNAP urychluje zotavení aplikací založených na software Oracle 8, poněvadž detekuje poruchy a uvědomuje o nich v reálném čase.

“Naše produkty ze sady řešení EcoSYSTEMS pro správu úrovně služeb aplikací nejsou instalovány

v žádném jiném databázovém prostředí tak často jako v prostředích Oracle,” řekla Jeanne Ikemoto, ředitelka EcoSYSTEMS Alliances. “Okamžitě použitelné, vyspělé schopnosti, které Compuware zabudovala do řešení EcoTOOLS a EcoSNAP, dávají zákazníkům, kteří používají software Oracle, ta nejlepší řešení správy úrovně služeb aplikací, jaká jsou na dnešním trhu k dispozici.”

EcoTOOLS nabízí širokou řadu funkcí na podporu aplikací Oracle
EcoTOOLS se svým plánováním, monitoringem, správou a oznamováním dostupnosti aplikací zajišťuje vysokou dostupnost podnikových aplikací Oracle 8. EcoTOOLS generuje zprávy pro potřeby správy úrovně služeb aplikací Oracle 8, monitoruje webové aplikační servery a obsahuje početné nové agenty pro správu nových funkcí software Oracle.

EcoTOOLS vytváří zprávy o úrovni služeb databází Oracle a aplikací založených na software Oracle. Tyto zprávy obsahují hodnoty, na základě nichž lze stanovit, zda aplikace založené na software Oracle splňují předem stanovené standardy úrovně služeb. Zvláštní zprávy také udávají dostupnost spravovaných aplikací, trendy využití a identifikují komponenty aplikací v prostředí Oracle.

EcoTOOLS rovněž monitoruje a spravuje Oracle Web Application Server (OWAS). Mezi spravované komponenty serveru OWAS patří: procesy typu listener, které tvoří rozhraní se sítěmi LAN a sítí World Wide Web, Oracle Web Request Broker (WRB), který koordinuje asynchronní požadavky se serverovými technologiemi, Oracle dispatcher, jež odesílá URL volání komponenty WRB procesu typu WRB dispatcher, a aplikace na WRB serveru.

EcoSNAP urychluje zotavení aplikací založených na software Oracle
Nejnovější verze produktu EcoSNAP snímá v okamžiku selhání informace o software Oracle 8, které jsou kritické pro zotavení aplikace. Když aplikace selže, EcoSNAP zachytí prostřednictvím komponenty Fault Analyzer určená data, včetně umístění a obsahu četných souborů a stavu procesů Oracle. Tato data lze zobrazovat na centrálním místě, kde profesionálům zodpovědným za informační technologie poskytijí množství podrobných údajů, které pomáhají urychlit zotavení, minimalizovat ztráty podniku a předejít budoucím výpadkům.

Kdo je Compuware Corporation
Společnost Compuware Corporation patří k předním světovým dodavatelům kompletních řešení pro vývoj, implementaci a testování informačních systémů v podnikovém prostředí. Byla založena roku 1973 a dnes se řadí mezi největší nezávislé softwarové firmy na světě. Její produkty využívá téměř 11.000 organizací po celém světě a operace firmy zajišťuje přes 5.200 zaměstnanců. Jedním z klíčových produktů je UNIFACE - komplexní vývojové prostředí pro architekturu klient/server - pokrývající téměř všechny existující platformy od Wintelu přes UNIX až po sálové počítače. Další velmi důležitou oblastí, kde společnost Compuware patří k technologické špičce, jsou testovací nástroje a produkty pro komplexní správu informačních systémů - Systems Management. Compuware Corporation se zabývá i problematikou přechodu informačních systémů do roku 2000. Obrat společnosti Compuware Corporation ve fiskálním roce 1998 překročil hranici 1,1 miliardy dolarů.
Váš názor Další článek: IBM vstupuje do digitálních foťáků: základní výzkum se zase jednou vyplatil

Témata článku: Software, Broker, Podnikový software, Klíčová funkce, Oracle, Podnikové prostředí, Úroveň, Podrobné testování


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky