Computex 2007: ASUS získal tři ceny za nejlepší notebooky a bezdrátové produkty

Computex 2007: ASUS získal tři ceny za nejlepší notebooky a bezdrátové produkty

Praha 5. června 2007 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, oznamuje, že se opět stala velkým vítězem, když získala mezi silnou konkurencí tři prestižní ocenění. Letošní ceny Best Choice Awards v kategoriích notebooky a bezdrátová zařízení obdržely notebooky ASUS U1F a ASUS Lamborghini VX2 a multifunkční bezdrátový směrovač ASUS WL-500W Super Speed N.

Kompaktní notebook U1F s 11,1" širokoúhlým displejem je zhotoven na míru mobilním profesionálům jako stylový společník na cesty. U1F vyzařuje dojem přepychu a dokonale propracovaného designu se zrcadlově lesklým nátěrem krytu LCD, nerezovými hranami, pouzdrem z uhlíkových vláken a opěrkou dlaní, potaženou pravou kůží. Je postaven na nejnovější mobilní technologii Intel Centrino Duo, vybaven operačním systémem Windows VistaTM a speciálními inovacemi společnosti ASUS a nabízí dynamické počítačové služby s bleskovou rychlostí.

ASUS Lamborghini VX2 spojuje nejmodernější technologie a dynamická multimediální řešení pro nejlepší vizuální zábavu. Díky nejnovější mobilní technologii Intel Centrino Duo, operačnímu systému Windows VistaTM a grafické kartě NVIDIA GeForce Go7700 s 512MB video paměti zvyšuje standardy výkonu a nabízí novou úroveň zážitků. Uživatelé si tak mohou plně vychutnat vysoký komfort a ohromující rychlost při používání počítače pro práci i zábavu.

Bezdrátový směrovač ASUS WL-500W splňuje podmínky certifikace Intel „Connect with Centrino“. Uživatelé notebooků postavených na nastupující platformě Intel Centrino mohou při použití WL-500W využívat výhody vysoké rychlosti nového připravovaného bezdrátového standardu 802.11n. WL-500W je dodáván spolu s několika inovativními funkcemi a umožňuje uživatelům také pohodlné stahování a sdílení digitálního obsahu.

Soutěž Best Choice of Computex, pořádaná výborem Taiwan External Trade Council, se stala měřítkem kvality produktů informačních technologií. Společnost ASUS, každoroční výherce této prestižní ceny, tak znovu prokázala, že její řešení a inovace patří v tomto oboru k nejlepším.

Témata článku: Notebooky, Windows, Vysoká rychlost, Nejlepší rychlost, Uhlíkové vlákno, Nejlepší řešení, Lamborghini, Nejnovější technologie, Taiwan, Vysoká míra, Nejlepší notebooky, Best, Nejlepší cesta

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje