Computer Press spouští projekt "Vydejte si vlastní knihu"

28. května 2009
Vysokorychlostní internet podle OECD
Computer Press spouští projekt "Vydejte si vlastní knihu"

Projekt Vydejte vlastní knihu umožňuje komukoliv vydat vlastní knihu podle svých představ snadno a rychle s nízkými náklady. Computer Press, největší vydavatelství odborné literatury na českém trhu, pomůže zájemcům nejen s přípravou publikace, ale i s její distribucí.

Projekt společnosti Computer Press a.s. Vydejte vlastní knihu (www.vydejteknihu.cz) umožňuje komukoliv vydat vlastní knihu podle jeho představ. Autoři textů všeho druhu mají tak jedinečnou šanci využít služeb profesionálního nakladatele s dlouholetou tradicí. Nyní stačí dodat online podklady k tisku ve formátu PDF, nebo podklady k sazbě ve formátu oblíbeného textového editoru MS Word a zkušení pracovníci nakladatelství se o vše postarají. Zájemci si mohou snadno a rychle zrealizovat skripta, manuály, nebo knihu vlastních povídek či sbírku básní.

Projekt Vydejte vlastní knihu mohou využít školy a pedagogové pro tisk skript nebo vlastních učebnic, pracovních listů a sešitů pro vlastní školní vzdělávací programy. Vhodný je také pro výrobce, dovozce či prodejce nejrůznějších zařízení pro tist manuálů a návodů. Projekt ale mohou využít například i orgány veřejné správy, města a obce, realizátoři projektů hrazených z ESF, muzea a galerie nebo neziskové organizace.

Při přípravě publikace si zájemce může zvolit balíček služeb podle svých potřeb:

  • základní balíček obsahuje tvorbu celobarevné obálky, tisk, vazbu a zaslání
  • rozšířené balíčky nabízejí například jazykovou korekturu, sazbu, nebo redakční korekturu


Projekt Vydejte vlastní knihu umožňuje připravit knihy s rozsahem od pouhých 48 stran a od nákladu 50 kusů. Cenu vydání knihy si zájemci mohou vypočítat online na webové kalkulačce projektu. Podklady ke knize je pak možné zadat přímo v této kalkulačce nebo je možné je zaslat na CD, využít webové úložiště dat nebo i zasl e-mailem. Vše je skutečně velmi jednoduché.

Další službou pro nového vydavatele je nabídka distribuce a prodeje knihy: vytištěná kniha se může prodávat v internetovém obchodě Computer Press (knihy.cpress.cz), nebo dokonce v „kamenných“ knihkupectvích. Tuto možnost zatím žádný jiný nakladatel nenabízí.

Znění zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (305 znaků)

Projekt společnosti Computer Press, a. s. „Vydejte vlastní knihu“ umožňuje komukoliv vydat vlastní knihu podle svých představ snadno a rychle s nízkými náklady. Computer Press, největší vydavatelství odborné literatury na českém trhu, pomůže zájemcům nejen s přípravou publikace, ale i s její distribucí.

___________________________________________

Pro další informace v případě zájmu kontaktujte:

Martin Domes

šéfredaktor redakce PC literatury

Computer Press, a. s.

Tel: 724 669 089

e-mail: martin.domes@cpress.cz

Jana Habáňováředitel oddělení marketingu a rozvoje
Computer Press, a. s.
tel.: 545 113 761
e-mail: jana.habanova@cpress.cz

Vysokorychlostní internet podle OECD

Témata článku: Online úložiště, Největší úložiště, Computer, Kalkulačky, Press, Veřejná galerie, Největší sbírka, Kniha

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší