Computer Press spouští nový magazín AbecedaZahrady.cz

Brno, 10. dubna 2006 – Na adrese www.AbecedaZahrady.cz odstartovala společnost Computer Press nový magazín o zahradě s názvem Abeceda zahrady. Jedná se o lifestylový časopis pro zahrádkáře a všechny milovníky rostlin s denně aktualizovaným servisem článků, radami odborníků a cennými informacemi pro práci s rostlinami.
Computer Press spouští nový magazín AbecedaZahrady.cz

Abeceda Zahrady startuje velkou jarní soutěží pro všechny čtenáře. Vítěz získá sekačku na trávu, soutěží se také o elektrické a benzínové nářadí. Každý den trvání soutěže získá jeden účastník odbornou knihu.

Původní knižní edice Abeceda Zahrady z produkce Computer Pressu má za sebou pětadvacet úspěšných titulů a licence prodané do několika zemí. Na tomto unikátním know-how jsme postavili první profesionální web o zahradě v České republice,“ říká Marek Lutonský, publisher internetových médií ve vydavatelství Computer Press.

Abeceda Zahrady nabízí v několika sekcích řazený, denně aktualizovaný servis článků o zahradě, rostlinách, jejich pěstování, novinkách na trhu, nápadech a radách. Uživatelé naleznou v přehledných sekcích veškeré informace, které pro práci na zahradě potřebují. Texty jsou bohatě proloženy obrázkovou dokumentací vysoké kvality.

  • Součástí projektu je katalog zahradních rostlin, který je denně rozšiřován tak, aby obsáhl maximum druhů. Nabízí řadu cenných informací pro pěstování, např. včetně upozornění, zda rostlina právě kvete. Již dnes obsahuje téměř 400 rostlin!
  • Čtenáři mohou navzájem i s redakcí komunikovat v rozsáhlém a aktivním diskuzním fóru. Abeceda zahrady jim tak nabízí místo pro výměnu zkušeností a nápadů ze zahrady.
  • Nabídku služeb rozšiřuje e-shop s odbornou literaturou zaměřenou na zahradu.

Redakce připravuje další překvapení! V galerii obrázků budou čtenáři sami předvádět ostatním své fotografické umění i zahradní dovednosti. Servis rozšíří praktický zahradní slovník a pravidelná poradna odborníků.


Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Martin Hýbner
šéfredaktor magazínu AbecedaZahrady.cz
Computer Press, a. s.
e-mail: martin.hybner@cpress.cz

Marek Lutonský
publisher internetových médií
Computer Press, a. s.
e-mail: marek.lutonsky@cpress.cz    

 

O společnosti Computer Press, a. s.
Computer Press, a. s., je předním českým mediálním domem, působícím v oblasti internetu, časopisecké a knižní produkce. Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život, a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás.
Tiskové zprávy společnosti Computer Press, a. s.,  najdete na http://www.cpress.cz/zpravy
Loga společnosti najdete na www.cpress.cz/loga.asp

Váš názor | Microsoft chystá program pro tvorbu hudby ve stylu Apple GarageBand

Témata článku: Computer, Press, První rostlina, Marko, Praktický život, Odborný titul

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší