Computer Press redesignuje své weby

Brno, 31. října 2005 – Přední vydavatelský dům Computer Press, a. s., změnil tvář svých webů http://connect.cpress.cz, který je online bratrem svého tištěného vzoru, měsíčníku Connect!. Ten je určen pro počítačové profesionály. Dalším nově redesignovaným webem je online verze čtrnáctideníku Jak na počítač – www.jnp.cz, který vydává Computer Press pro všechny uživatele počítačů.
Computer Press redesignuje své weby

„Primárním cílem bylo implementovat nové funkce, zpřehlednit tyto weby, dát jim jednotnou strukturu a vzhled, aby si mohli čtenáři vždy snadno najít informace, které hledají,“ komentuje Michal Politzer, publisher společnosti Computer Press, a. s. „Mezi nejvíce hledané informace patří u Connect!u novinky a články, u Jak na počítač pak diskuse – nově očekáváme vysoký zájem o články, které jsou na web postupně umisťovány. Další weby tištěných časopisů založené na technologii Drupal.org připravujeme, už před nedávnem byl spuštěn web www.casopis.biz.“

O časopise Connect! (connect.cpress.cz)
Časopis Connect! je určen všem IT profesionálům, pro které jsou technologie denním chlebem a kteří jimi bezchybně vládnou. Mezi čtenáře a předplatitele patří IT manažeři, administrátoři, vývojáři, specilisté na hardware, software a bezpečnost. Nejčastějšími firemními předplatiteli jsou subjekty z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, utilit a poskytování IT služeb. Redakce předkládá každý měsíc nejpodrobnější technologická témata v cover stories, recenze, testy a cenové přehledy. Díky úzké vazbě mezi čtenáři, redakcí a firma¬mi a jejich setkávání na konferencích a seminářích je časopis Connect! unikátním B2B komunitním mě¬síčníkem, který spojuje všechny IT odborníky.

O časopise Jak na počítač (www.jnp.cz)
Magazín Jak na počítač je dru¬hým nejčtenějším čtrnáctideníkem určeným pro počítačové začáteč¬níky. V každém čísle najdou čtenáři produktové novinky, celou řadu tipů a triků, návodů krok za krokem, nebo produktové testy. Redakce časopisu Jak na počítač se stává součástí čtenářovy rodiny, pomáhá mu a radí při zvyšování jeho znalostí v oblasti výpočetní techniky, digi fota, komunikace a dalších oborů.
Součástí každého vydání je CD na¬bitý programy, hrami a plnými verze¬mi oblíbených titulů jako byly Polda, Zoner Media Explorer, Nejkrásnější místa ČR, Lidské tělo a další.
Pro ty, kteří chtějí mít všechny rady pohromadě, vychází jednou ročně Speciál JNP, který přináší ty nejlepší tipy a triky pro ovládnutí počítače, tiskárny, digitálního fotoaparátu a dalších produktů, které se staly každodenní součástí našeho života.

O společnosti Computer Press, a. s.
Computer Press, a. s., je předním českým mediálním domem, působícím v oblasti časopiseckého a internetového publikování. Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život, a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás.
Tiskové zprávy společnosti Computer Press, a. s.,  najdete na http://www.cpress.cz/zpravy
Loga společnosti najdete na www.cpress.cz/loga.asp

 

Váš názor Další článek: Odvolání Microsoftu ohledně patentového sporu o Internet Explorer zamítnuto

Témata článku: Cover, Press, Digitální fotoaparáty recenze, Digi, Trik, Lidská profese


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 8

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

** Máme ji v mobilech a fotoaparátech ** SD karta je dnes už standard ** A proto ji zkusíme připojit i k Arduinu

Jakub Čížek | 20

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 94

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 26

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

** Představte si svobodné Windows. Bláznivá vize? ** Vývojáři je přitom začali psát už před více než dvaceti lety ** Jmenují se ReactOS a spustíte na nich i Total Commander

Jakub Čížek | 52Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor