Computer Press převzal zpravodajství Ekomail

2. listopadu 2005
Pozvánka na seminář InstallFest
Brno, 1. listopadu 2005 – Přední vydavatelský dům koupil za nezveřejněnou částku zpravodajství Ekomail, které zdarma přináší kompletní digest nejdůležitějších zpráv z oblasti ekonomiky, politiky, financí, počítačového byznysu, a to z domova i ze světa. Hlavním zdrojem jsou zprávy ekonomického a zpravodajského serveru iHNed.cz a z vlastních serverů Živě.cz, FinExpert.cz, MobilMania.cz, AutoRevue.cz. Provozovatelem zpravodajství byla doposud společnost A+media, s majoritním podílem firmy Aktis, a. s.
Computer Press převzal zpravodajství Ekomail

Zpravodajství Ekomail je provozováno již od roku 2001 a v současnosti má více než 47 tisíc čtenářů, kteří vyžadují denní přísun aktuálních informací, mají rozhodovací pravomoci. Většina z nich má vysokoškolské vzdělání a patří mezi vyšší příjmovou skupinu. K odběru zpravodajství Ekomail se může každý zdarma přihlásit na webové adrese www.ekomail.cz.

 

„Ekomail patří mezi zavedené a oblíbené denní zpravodajství na internetu, svým obsahem a strukturou skvěle doplňuje portfolio našich online deníků a to jak v oblasti ekonomiky, jako je FinExpert.cz, tak v oblasti IT,“ komentuje Pavel Pospíšil, ředitel médií společnosti Computer Press, a. s. „Mezi první kroky bude patřit rozšíření zpravodajství o další informace z jmenovaných oblastí, případně na základě zájmu odběratelů rozšíření o další témata.“

Váš názor Další článek: Pozvánka na seminář InstallFest

Témata článku: Příjmová skupina

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší