Computer Associates uvádí Neugents

Computer Associates uvádí Neugents a obohacuje tak ebusiness o schopnost předvídat události.
Computer Associates uvádí Neugents
Aplikace se samy učí, přizpůsobují, předvídají události a reagují na potřeby eBusinessu v reálném čase

Vídeň/Praha, 27. července 2000 -- Computer Associates (CA), přední světový dodavatel řešení pro eBusiness, dnes ohlásil Neugentsii, ucelené řešení pro vytváření inteligentních aplikací pro eBusiness pracujících v reálném čase.

Neugentsii umožňují rychlý vývoj a nasazování inteligentních komponent, které dávají aplikacím nový rozměr. Aplikace se mohou okamžitě přizpůsobit novým podmínkám, mohou předvídat události, a tím v reálném čase reagovat na požadavky eBusinessu. Na základě sledování obchodních procesů, vyhledávání závislostí, sestavení vzorců a pochopení základních principů eBusinessu dokáží Neugentsii předvídat důsledek změn na budoucí obchodní výsledky.

Od dynamického personalizování webových stránek po předvídání tržních trendů a obchodních výsledků – to vše umožní řešení postavená na Neugentsii. Firmy tak budou moci dodávat bezprecedentní úroveň služeb svým zákazníkům. Neugentsii pomáhají vytvářet inteligentní aplikace, které posilují a optimalizují všechny aspekty podnikání bez ohledu, zda se jedná o B2B, B2C nebo tradiční aplikace.

„Přidáním inteligence do nových i existujících aplikací mohou Neugentsii pomoci eBusinessu instinktivně nalézt nové trhy, nové zdroje příjmů a inteligentně automatizovat obchodní funkce,“ řekl Carl Hartman, viceprezident CA pro eBusiness. „Neugentsii nejenže rozpoznají měnící se obchodní podmínky, ale zároveň mohou předvídat výsledky a doporučovat vhodné způsoby jednání a vyvarovat se tak případným problémů.“

Příkladem může být eCommerce obchod, který využije Neugentsii k analýze vlastností a preferencí nejlepších zákazníků na základě minulých zkušeností. Poté zkombinuje tento profil s jejich aktuálním chováním a vytvoří tak příležitosti pro prodeje v reálném čase tím, že nabídne správné produkty správným zákazníkům ve správném čase.

„Doposud se k eBusiness inteligenci přistupovalo zejména řešeními první generace postavenými na pevných pravidlech s omezenou účinností, které nereagovaly na dnešní rychle se měnící tržní podmínky,“ řekl Steve Garone, programový viceprezident IDC. „Neugentsii představuje velmi sofistikovanou úroveň inteligence, kde se neuronové sítě dynamicky přizpůsobují potřebám zákazníka v reálném čase a umožňují tak maximálně personalizovanou komunikaci.“

S využitím patentované technologie neuronové sítě společnosti CA Neugentsii mohou eBusiness firmy sledovat stav zásob a údaje o prodeji, což zvýší účinnost obchodních operací. Neugentsii pracují v reálném čase a poskytují dynamický obsah přes informační portály, nabízejí nové produkty a služby, předpovídají problémy v dodavatelsko-odběratelském řetězci a navrhují možné způsoby řešení.

Klienti CA po celém světě nasazují Neugents, aby využili obchodní příležitosti, našli nové zdroje příjmů a vytvářeli skutečné konkurenční výhody.

Finanční služby – Divize penzijních služeb společnosti CitiStreet, společného podniku Citigroup a State Street Bank, poskytuje celou škálu řešení pro penzijní plánování a zdravotní péči. Technologii Neugents využívá ke zkoumání závislostí mezi charakteristikami zákazníků a jejich nákupním chováním. Divize penzijních služeb, která nabízí produkty pro penzijní plánování soukromým společnostem, vládám, neziskovým a zdravotnickým organizacím, využívá Neugentsii k předpovědím potencionálních prodejů speciálních nabídek. Tyto předpovědi pomohou zvýšit prodejní úspěšnost, vytvářet vyšší zisky a řídit rozvoj přesně cílených marketingových kampaní.

Energetika – Pegasus Technologies, Inc., pobočka KFX, Inc., používá Neugentsii k rozvoji automatizovaných řídicích řešení pro energetiku. Pegasus se zaměřuje na optimalizaci práce elektráren, a to tak, aby dodával energii zákazníkům za přiměřenou cenu a zároveň chránil prostředí minimalizací škodlivých odpadů. Technologie Neugentsii pomáhá společnosti Pegasus rozvíjet samoregulující se software, který umožňuje elektrárnám uspět na deregulovaných trzích tím, že produkují více energie a méně škodlivin a přitom nemusí vynakládat stovky milionů na technické vybavení.

Vymáhání práva – Vyšetřovací agentury stále více využívají technologie pro objasňování kriminálních činů. New Scotland Yard, vedení londýnské Metropolitní policie, využívá Neugentsii pro sledování trendů v opakujících se zločinech. Tyto znalosti pak umožňují soustředit se na závažné zločiny a vylepšovat postupy při jejich objasňování.

„Od technologií Neugents společnosti CA očekáváme, že vysledujeme určité závislosti v opakujících se zločinech jako jsou krádeže a loupeže a tak identifikujeme možné podezřelé,“ řekl Phil Stoneman, technology business manager New Scotland Yard. „Inovativní přístup společnosti CA k jedinečným problémům, se kterými se potkáváme, nám umožní bojovat se zločinem efektivněji a zajistit tak stále bezpečnější společnost.“

CA nabízí celou škálu služeb k Neugentsii, od obchodníh analýzy až k plné implementaci a nasazení. Služba Express Discovery Service představuje rychlé dodání konceptu Neugentsii a potvrzení jeho správnosti za pevnou cenu.

Computer Associates (NYSE: CA, www.cai.com) je přední světovou firmou v oblasti podnikového softwaru. CA poskytuje úplnou infrastrukturu pro eBusiness prostřednictvím inovativních technologií, služeb a vzdělávání. Další informace lze získat na www.ca.com.

Váš názor Další článek: Parametry příkazové řádky pro spouštění Wordu

Témata článku: Software, Scotland, Celá škála, Správný čas, Patentovaný koncept, Správný rozvoj, Podnikové cílení, Reálný čas, Řídicí aplikace, Elektrárna, Pegasus, Sestavený profil, Discovery, Předpověď, Inovativní technologie, Reálná aplikace


Určitě si přečtěte

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky