Computer a DIGIfoto patří mezi nejlepší časopisy roku 2007

Computer a DIGIfoto patří mezi nejlepší časopisy roku 2007

Vydavatelství Computer Press obdrželo v soutěži Časopis roku 2007 vyhlašované Unií vydavatelů dvě ocenění a další čtyři nominace. Computer je nejlepším specializovaným časopisem informačních a komunikačních technologií, DIGIfoto získalo ocenění Obálka roku 2007 za březnové vydání.

V 4. ročníku soutěže Časopis roku 2007, kterou pořádá Unie vydavatelů, zaznamenaly časopisy vydavatelství Computer Press mnoho úspěchů:

  • V kategorii Specializovaný časopis – informační a komunikační technologie vyhrál čtrnáctideník Computer, do úzkého nominačního výběru čtyř časopisů se dostal také měsíčník Mobility.
  • Kategorii Obálka roku 2007 vyhrál mezi 57 přihlášenými obálkami časopis DIGIfoto s březnovým vydáním číslo 3/07.
  • Mezi trojici nominovaných časopisů v kategorii Specializovaný časopis – hudba, film, foto se dostal měsíčník DIGIfoto.
  • Do výběru pěti titulů v kategorii B2B časopisy se probojovaly měsíčníky BIZ a Connect!

Kompletní výsledky nabízí web Unie vydavatelů (www.uvdt.cz)Klepněte pro větší obrázek

Vítězství časopisu Computer mezi počítačovými časopisy potvrzuje jeho roli dlouholeté jedničky na trhu – v loňském roce byl vyhodnocen také jako nejčtenější. *) Podobnou cenu získal Computer už za rok 2000, kdy se v kategorii Konzumní magazín (pořádané také Unií vydavatelů) umístil na třetím místě, o rok dříve skončil pátý.

Časopis DIGIfoto také nedostal cenu Unie vydavatelů poprvé – je držitelem ocenění Hvězda roku 2005.

Michal Politzer, ředitel tištěných časopisů, říká: „Vítězství hned ve dvou kategoriích nás velmi těší. Je za ním kvalitní práce nejen redakcí, ale všech, kteří za vydáváním časopisu stojí. Vítězství by také nebylo možné bez dlouhodobé podpory našich čtenářů, i oni se o tyto ceny zasloužili – děkujeme.“

V soutěži, do které se přihlásilo 31 vydavatelů s 97 časopisy a 57 obálkami, lze za úspěch považovat i zařazení do užšího výběru časopisů Mobility, BIZ a Connect.

Témata článku: Foto soutěž 2016, Computer, Obálky, Podobná hvězda

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje