Compass Group využívá aplikace od Radiant Systems

10. července 2000
VBA: Programujte v Office
Compass Group zahajuje používání internetových podnikatelských aplikací od společnosti Radiant Systems.
Compass Group využívá aplikace od Radiant Systems
Smlouva je uváděna jako jasný příklad průmyslového využití internetové technologie od společnosti Radiant Systems.

ATLANTA (USA) 3. července (PROTEXT/Businesswire) – Společnost Radiant Systems (NASDAQ:RADS) dnes ohlásila, že severoamerická dceřiná společnost Compass Group PLC (Londýn: CPG.L), největší světová společnost provozující restaurace rychlého občerstvení, se zavázala k pětiletému využívání internetového řídícího softwaru od společnosti Radiant Systems.

Compass Group North America se smluvně zavázal využívat řídící software nejméně pro 2 tisíce restaurací rychlého občerstvení, přičemž zahájení jeho zavádění do praxe se očekává v průběhu druhé poloviny tohoto roku. Compass Group navíc provede veškeré zásobování do všech restaurací prostřednictvím on-line digitálního tržního řešení Radiant Systems. Zavedené elektronické obchodní aplikace a digitální trh, které budou využívat Compass Group, spadají do nabídky řešení, které pokrývá dohoda Radiant Systems o marketingu a vývoji produktů s korporací Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT). "Použitím DNA platformy od společnosti Microsoft, která splňuje náročné požadavky na integraci a kompatibilitu spolu s hlubokými průmyslovými znalostmi trhu, které má Radiant Systems, bude společnost Compass Group schopna implementovat ideální novátorská maloobchodní řešení, jenž obstojí v konkurenčním prostředí podnikatelského trhu," řekla Rebecca Kaske, ředitelka B2B a maloobchodního oddělení Microsoft Corporation.

Internetový software pro centrální řízení Wave™ od Radiant Systems je plošnou podnikatelskou platformou, která bude sloužit jako centrální místo pro připojení maloobchodních podnikatelských aplikací a zpravodajství pro Compass Group. Software Wave, který je speciálně navržen pro prostředí maloobchodu, podnikům umožní provádět objednávky, řízení inventáře, zaměstnanců a jednotlivých funkcí podniku v prostředí, které je kompatibilní s internetem a umožňuje rychlé zapojení nových technologií i úzkou integraci dat jak z jednoho místa, tak i z celého řetězce podniků.

Wave je dostupný všem uživatelům z jakéhokoli zařízení, které je vybaveno internetovým prohlížečem.

"Očekáváme enormní výhody od digitální integrace naších restaurací s dodavatelskými řetězci," řekl Gary Green, generální ředitel Compass Group North America. "Kromě toho věříme, že struktura internetového řešení od společnosti Radiant Systems mám umožní mnohem efektivněji zapojit sofistikované softwarové aplikace ve všech našich operacích, které jsou zeměpisně velmi rozmanité."

"Naším cílem v tomto vztahu je přinést Compass Group zásadní úspory v nákladech," řekl Andy Heyman, prezident divize Radiant Systems. "Internet je pro naše zákazníky skvělou základnou pro budování efektivnějších procesů. Očekáváme, že se naše struktura a přístup k využívání softwarových aplikací široce rozšíří napříč maloobchodem."

Informace o společnosti

Compass Group (Londýn: CPG.L), působící ve více než 70 zemích, je největší světovou společností sdružující řetězce rychlého občerstvení. Její provozní jednotky, včetně Eurest, Chartwells a Medirest, nabízejí pohostinství na letištích, v nemocnicích a ve školách. Compass Group provozuje asi 4500 restaurací rychlého občerstvení vlastněných společnostmi jako jsou, Upper Crust a Ritazza a pronajímaných řetězců, jako Pizza Hut, Burger King a Sbarro. Její provozní jednotka Eurest poskytuje mimo jiné služby velkým firmám a mezi její klienty patří například Microsoft, British Airways a MCI WorldCom. Compass Group navíc získal kontrakt zajistit pohostinské služby na zimních Olympijských hrách v Salt Lake City v roce 2002.

Radiant Systems (NASDAQ: RADS) Radiant Systems je dominantní firmou na trhu s POS systémy již více než 14 let a zaměstnává přes 850 pracovníků. Radiant Systems zastává vedoucí postavení v oblasti poskytování inovačních technologií společnostem, které slouží koncovým zákazníkům. Nabízí transakční a manažerské systémy, jež zefektivní celopodnikové procesy. Díky komplexní péči a konzultačním službám, které jsou součástí standardní dodávky, je urychlena implementace a tím i návratnost do nové technologie. Systémy, které mají zákazníci Radiant Systems k dnešnímu dni instalované, zpracovávají více než 2 miliardy operací ročně.

Váš názor Další článek: VBA: Programujte v Office

Témata článku: Software, Microsoft, Wave, Pizza, Compass, Náročné využívání, Londýn, Atlanta, Digitální platforma, King, Salt, Nasdaq, Burger, Group, British Airways, Řídicí aplikace, Airways, Salt Lake City, Rychlé občerstvení


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 108


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky