Compaq ČR posiluje vrcholové vedení

Marieta Gundová jmenována do pozice Finance and Administration Manager, Vladimír Dvořák jmenován do funkce Channel Sales/Marketing Manager
Compaq ČR posiluje vrcholové vedení
Praha, 9. června 2000 – Pražská pobočka společnosti Compaq Computer představuje dva nové klíčové členy svého top managementu: Marieta Gundová (1968) nastupuje do pozice Finance and Administration Manager a Vladimír Dvořák (1968) přichází do Compaqu na post Channel Sales / Marketing Manager. Oba budou přímými podřízenými Rudyho Kozaka, generálního ředitele Compaqu ČR.

Marieta Gundová

Marieta Gundová přichází do Compaqu po sedmi letech strávených u společnosti Arthur Andersen Business Consulting, kde byla zodpovědným manažerem za oblast finančního poradenství (Finance Business Solution). Má rozsáhlé zkušenosti s projekty na zlepšování podnikových procesů, zejména v oblasti finančního řízení a řízení nákladů. Vedla řadu úspěšných projektů pro významné firmy z odvětví telekomunikací, petrochemie a energetiky jak v České republice, tak i v zahraničí. Některé z těchto firem jsou rovněž významnými zákazníky Compaqu. “Tato zkušenost je podle mého názoru dobrým předpokladem pro efektivní řízení finančních vztahů s našimi obchodními partnery a to jak s dodavateli, tak zejména s našimi odběrateli,” řekla Marieta Gundová, Finance and Administration Manager, Compaq Computer ČR.

Marieta Gundová vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Bratislavě. V postgraduálním studiu pokračovala v rámci CEAC ve španělské Barceloně. V letech 1997 až 1998 působila Marieta Gundová v Dallasu (USA) v centru Arthur Andersen Cost Management Competence Center, kde byla členkou týmu vyvíjejícího metodologii řízení nákladů pro klienty firmy Arthur Andersen. Kromě rodné slovenštiny hovoří plynně anglicky, španělsky a rusky.

Vladimír Dvořák

“Můj život i kariéra se vždy točily kolem světa informačních technologií,” řekl Vladimír Dvořák, nově jmenovaný Channel Sales / Marketing Manager, Compaq Computer ČR. “Má nová pozice u Compaqu mě láká. Compaq je první opravdu NonStop internetovou společností a mým úkolem bude zajistit, aby trh i naši partneři chápali výhody, které jim spolupráce s Compaqem přináší,” uzavřel V. Dvořák.

Dvořák započal svoji profesionální dráhu v roce 1991, když začal pracovat ve firmě svého kamaráda, který založil Libra Electronics, jednu z předních lokálních počítačových společností v devadesátých letech. Z původní pozice marketingového a nákupního ředitele se vypracoval až na místo ředitele poboček v Praze a Moskvě a vedl vývoj projektu Libra Shop – sítě poboček a zastoupení Libra.

V roce 1996 přešel do společnosti ProCA, která je částí holdingu zahrnujícího Libra Electronics, jehož je Dvořák akcionářem. Jeho funkce ředitele pro výrobu a služby a ředitele kontroly kvality u ProCA zahrnovaly odpovědnost za řízení výroby, logistiku, služby a technickou podporu stejně jako dohled nad pobočkami společnosti v České republice, na Slovensku a v Rumunsku. Byl také zodpovědný za vývoj takových projektů jako např. prodej hypermarketům.

Vladimír Dvořák je absolventem Západočeské univerzity v Plzni, Fakulty elektrického inženýrství. Hovoří plynně anglicky a rusky.

O společnosti Compaq

Compaq Computer Corporation, jedna ze společností v žebříčku Fortune Global 100, je největším dodavatelem výpočetních systémů na světě. Compaq navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh hardware, software, řešení a služby včetně špičkových počítačových řešení pro velké podniky, kritická obchodní řešení a komunikační produkty, komerční desktopové a přenosné osobní počítače a spotřebitelské osobní počítače.

Výrobky a služby společnosti Compaq se prodávají ve více než 200 státech přímo podnikům nebo prostřednictvím sítě autorizovaných partnerů Compaq. Dále Compaq prodává přímo jak podnikům, tak i spotřebitelům prostřednictvím internetových stránek pro elektronické obchodování na http://www.compaq.com. Společnost Compaq uvádí na trh produkty zejména pro zákazníky z podnikového, domácího a vládního sektoru a ze segmentu vzdělávání a školství. Zákaznickou podporu a informace o společnosti Compaq a produktech a službách Compaqu naleznete na adrese http://www.compaq.com.

Firma Compaq Computer, s.r.o. se sídlem v Praze byla založena v roce 1994. Produkty a služby jsou prodávány a podporovány přímo nebo prostřednictvím sítě autorizovaných partnerů, kterých má Compaq Computer, s.r.o. okolo 340. Podle zdrojů IDC byly počítače Compaq v České republice v kalendářním roce 1999 nejprodávanější značkou.

Váš názor Další článek: Partition Magic 5.0: První oddíl připraven!

Témata článku: Hardware, Software, Finance, Osobní klíč, Technické zlepšování, Dallas, Libra, Channel


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu