Compaq a Altiris snižují náklady pro instalaci a správu počítačů

Společnosti Compaq Computer a Altiris ohlašují unikátní balík řešení pro správu a nasazení osobních počítačů.
Compaq a Altiris snižují náklady pro instalaci a správu počítačů
Compaq a Altiris snižují náklady pro instalaci a správu počítačů

Společnosti Compaq Computer a Altiris ohlašují unikátní balík řešení pro správu a nasazení osobních počítačů. Řešení zkrátí čas, sníží náklady a odstraní obvyklé potíže spojené s nasazením a správou klientských PC ve firmách.

“Klíčem ke snižování nákladů na vlastnictví osobních počítačů a zjednodušování jejich správy jsou právě nástroje pro automatické nasazování PC a softwaru,” řekl Kevin Knox, ředitel pro výzkum společnosti GartnerGroup. “Díky těmto novým nástrojům a technologiím mohou velké podniky snížit náklady na nastavení a instalaci nových osobních počítačů v prostředí s 2500 uživateli až o 103 000 USD nebo 55% za rok.”

Compaq a Altiris zároveň oznámily okamžitou dostupnost tří výrobků: Altiris eXpress v4.1™, PC Transplant for Compaq™ a PC Transplant Pro™. Tyto produkty navazují a dále obohacují řešení Intelligent Manageability společnosti Compaq:

Altris eXpress zjednodušuje a automatizuje procesy zavádění a údržby PC softwaru během životního cyklu osobních počítačů. Kromě jiného je ideálním nástrojem pro nasazení Windows 2000.

PC Transplant je migrační utilitou pro PC, která rychle a automaticky přenáší osobní nastavení klíčových aplikací, síťové nastavení a uživatelská data na nový osobní počítač daného uživatele. PC Transplant existuje ve dvou verzích – PC Transplant for Compaq slouží k přenosu dat a nastavení na nové PC Compaq. Tato verze je zdarma a okamžitě k dispozici na webových stránkách Compaq. PC Transplant Pro obsahuje některé dodatkové funkce řízení migračního procesu.

V současnosti si mohou zákazníci Compaqu ZDARMA stáhnout všechny 3 zmíněné utility z Compaq Webu http://www.compaq.com/easydeploy. Postupně budou tyto utility předinstalovány na počítačích Compaq, takže je zákazníci budou moci ihned využít ke snadnému začlenění nového počítače do stávající infrastruktury.

Váš názor Další článek: Rambus zatím nepříliš úspěšný

Témata článku: Windows, PC, Osobní klíč


Určitě si přečtěte

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu