COMGUARD pořádá 8. běh konference Communication Security

COMGUARD pořádá 8. běh konference Communication Security

1.6. 2010 společnost COMGUARD pořádá již 8. běh mezinárodní konference Communication Security Brno 2010, která je zaměřena na bezpečnost IT. Akce se koná v hotelu Holiday Inn, Brno, program naleznete na www.comguard.cz.

Motto konferenceJediná ochrana před únikem informací - aktivní monitoring“ doplňuje výčet témat, mezi která patří:aktivní monitoring = pojištění Vašich elektronických aktiv, Database, File & Configuration Change Control, zabezpečení virtualizace, aplikační discovery, uživatelské identity, filtrování šifrovaného provozu, moderní proxy, ochrany před únikem informací ve spojení s vynuceným šifrováním, log a event management, management IP adres a bezpečnost DNS.

Garantem konference je Doc. Ing. Jaroslav Dočkal, CSc., Univerzita obrany, který vystoupí s přednáškou „K aktuálním problémům síťové bezpečnosti“.

Jan Dymáček, výkonný ředitel společnosti COMGUARD a.s., k letošnímu mottu dodává: “Bezpečnostní incidenty způsobují ztráty, které lze vyčíslit někdy jednoduše, někdy složitěji, intelektuální vlastnictví firem v dnešní době nestačí chránit defensivně, ale je potřeba aktivně všem útokům předcházet a tím i minimalizovat vyčíslitelné ztráty“.

Zveme všechny naše klienty a přátele a doufáme, že letošní program všem opět pomůže při výběru toho nejefektivnějšího řešení firemní bezpečnosti IT.

Konference je určena nejen pro poskytovatele IT bezpečnostních řešení, CIO, CSO a IT odborníky z bankovní a podnikové sféry, ale i pro státní správu a samosprávu. Vstup pro registrované do 25.5. je bezplatný a zahrnuje občerstvení a oběd, registrace na marketing@comguard.cz.Světem okouzlujících uruguayských vín Vás během konference provede profesionální someliérka Renata Hradilová.

 

Společnost COMGUARD a.s. je nadnárodní společností zaměřenou na value-added distribuci produktů bezpečnosti IT. K jejím hlavním partnerům patří společnosti McAfee (vč. akvizované Secure Computing), LogRhythm, Infoblox, Elitecore-Cyberoam, ActivIdentity, Breach Security, PGP a další. Společnost působí na trzích střední a východní Evropy, zejména v České republice, na Slovensku a na Ukrajině. Poskytuje řešení a služby pro segment SMB, velké komerční společnosti a státní organizace. Společnost je vlastněna jejím managementem.

Témata článku: Profesionální segment, Event, Monitoring, Discovery, Moto, Ukrajina, Únik, Motto, Moto 360, Dnešní únik, Holiday, Komerční sféra, .doc, Holiday Inn

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje