COMGUARD a LogRhythm podepsali distributorskou smlouvu

Společnost COMGUARD podepsala se společností LogRhythm distributorskou smlouvu a bude se tak podílet na expanzi LogRhythmu ve střední a východní Evropě (Česká republika, Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Polsko, Ukrajina). Produktové portfolio LogRhythmu doplní už tak rozsáhlé portfolio bezpečnostních řešení COMGUARDU pro datová centra, velké korporace a SMB.

LogRhythm upoutal pozornost COMGUARDu, protože nabízí flexibilní a integrovaný log management, log analýzy a event management řešení, které získaly status „McAfee Compatible“ v rámci programu McAfee Security Innovation Alliance (SIA). Jako distributor McAfee bude účinněji nabízet produkty LogRhythmu vedle McAfee řešení (compliance management system, ePolicy Orchestrator®).

Jan Dymáček, výkonný ředitel společnosti COMGUARD a.s., komentuje uzavření distributorské smlouvy: „Potřeba chránit data zvyšuje nutnost mít větší kontrolu nad tím, co se přesně děje napříč firemních sítí. Security Information and Event Management řešení, jaké nabízí LogRhythm, poskytuje potřebné znalosti, jak toho dosáhnout. Representování společnosti LogRhythm znamená, že můžeme nabídnout našim resellerům širší základnu a výběr řešení. Od našich resellerů máme od začátku komunikace o začínající spolupráci se společností LogRhythm neuvěřitelně pozitivní ohlasy. Očekáváme velký růst zájmu o nové řešení jako je PCI DSS uvedené na náš trh v tomto roce.“

Ross Brewer, Vice President and Managing Director, APAC & EMEA, dodává: “Podle Gartneru SIEM trh vzrost v roce 2008 o 30 % a tento příjem byl očekáván i v roce 2009. Na tomto růstu se podílel i trh střední a východní Evropy, který je pro nás důležitý. Již zaznamenáváme poptávku od státní správy a samosprávy i od soukromých firem v regionu, kteří uznávají argumenty, že log analýza a event management mohou přinést zvýšení efektivity provozu i při dodržování regulací. COMGUARD je distributor s dobrou pověstí v regionu a jsme potěšeni, že můžeme s touto společností spolupracovat a těšíme se na příležitosti, které nám partnerství našich společností přinese“.

Další článek: Warez fóra varují: Neinstalujte aktualizaci Windows 7, deaktivuje crack

Témata článku: , , , , , , , , , , ,