COMFOR otevřel v pražském Palladiu svou největší prodejnu

COMFOR otevřel v pražském Palladiu svou největší prodejnu

Největší česká prodejní síť s IT technikou COMFOR otevřela novou prodejnu v největším českém nákupním centru Palladium přímo v centru Prahy. Na sto metrech čtverečních zákazníci najdou atraktivní sortiment nejznámějších značek, který mohou okamžitě vyzkoušet na vlastní kůži.

Nová prodejna COMFOR nabízí řadu zajímavých a unikátních novinek. Chce být též maximálně přístupná i pro dámy, pro které je připraven speciální sortiment např. flash disků My Memoria s originálními krystaly Swarowski či atraktivní designové notebooky. Podporou něžného pohlaví je i speciální COMFOR poradkyně pro dámy přímo na prodejně.

Klepněte pro větší obrázek

Prodejna COMFOR v pražském Palladiu nabízí také populární iPady od Apple, které jsou okamžitě skladem, mimořádné množství čteček digitálních knih, atraktivní barevné LCD fotorámečky, desítky notebooků a speciálních příslušenství k okamžitému prodeji.

„Nová COMFOR prodejna je skutečně špičkovým centrem pro všechny milovníky IT techniky. Snažíme se každému zákazníkovi nebo firmě nabídnout maximálně vstřícný a individuální přístup. V naší prodejně si může každý vyzkoušet malou domácí kancelář, funkční notebooky nebo externí harddisky. Samozřejmostí je akceptování kreditních karet a speciální splátkové programy,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel prodejní sítě COMFOR. Stanislav Heža, ředitel COMFOR STORES, dodává: „O možnost vyzkoušet si zboží přímo na prodejně je velký zájem. Naše prodejce pravidelně školíme nejen ve znalosti produktů, ale i kvality prodeje. Návštěva prodejny COMFOR se jistě vyplatí. Zveme vás!“.

Témata článku: Krystal, Palladium, Digitální fotorámečky, Čtvereční metr, Nové příslušenství

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?