Colorovo představuje první tablet řady Supreme s čipem od Intelu

Colorovo představuje první tablet řady Supreme s čipem od Intelu

Colorovo, vlastní značka společnosti ABC Data, která je lídrem v distribuci IT ve střední a východní Evropě, představuje první tablet své nové řady Supreme. Nová řada Colorovo tabletů zahrnuje produkty kombinujicí maximální výkon s jedinečným designem.

Klepněte pro větší obrázek

Colorovo CityTab Supreme 7.85” Boost GPS je prvním Colorovo tabletem, který nabízí nejpokročilejší technologii Intel v podobě nejrychlejšího processoru platformy “Clover Trail” + Intel Atom Z2580.

"První tablet z naší řady Supreme bude představovat pro naše zákazníky vysoce výkonný produkt. Colorovo CityTab Supreme 7.85 " však není pouze o výkonu. Při navrhování našeho nejnovějšího tabletu jsme usilovali o to, aby užitelé cítili, že vlastní přelomový produkt naší značky. To je důvod, proč jsme použili kvalitní materiál a sledovali nejnovější trendy v oblasti digitálního designu zařízení," říká Maciej Michalski, Business Product Manager značky Colorovo.

Šasi tabletu zdůrazňuje, že je navržen tak, aby potěšil i ty nejnáročnější uživatele. Je tvořen dokonale padnoucími díly nejvyšší kvality. Zadní část je opatřená protiskluzovou vrstvou, což umožňuje, aby tablet seděl poholně v dlani.  Ergonomické rozložení portů a tlačítek také usnadňuje používání přístroje. 

Stylově vypadající šasí skrývá extrémně výkonné komponenty. Tablet je osazen inovativním procesorem Intel® Atom™ Z2580 s technologií Intel® Hyper-Threading, grafickým čipem PowerVR SGX 544MP2, operační pamětí 1 GB RAM DDR3 a vnitřní pamětí 16 GB s možností ji navýšit až na 32 GB pomocí micro SD karty. Baterie o 3750 mAh zajišťuje, že Colorovo CityTab Supreme 7.85” lze nepřetržitě využívat až 5 hodin. Díky svému lehkému materiálu šasí a impozantní baterii nejnovější Colorovo tablet váží pouhých 360 gramů.

7,85palcový IPS displej s rozlišením 768 × 1024 pixelů je dalším významným rysem nového Colorovo tabletu. Poskytuje ostrý, čitelný obraz za všech světelných podmínek, zatímco široké pozorovací úhly poskytují skvělý zážitek při sledování videí.
Doporučená maloobchodní cena je 159,9 EUR / 4390,- Kč s DPH.

Nová řada tabletů:

Nejnovější Colorovo tablet je první produkt v řadě CityTab Supreme. Až do teď mělo Colorovo pouze dvě produktové řady tabletů: CityTab Lite určený pro nováčky ve světě spotřební elektroniky a CityTab Vision, který zahrnuje vysoce výkonné zařízení za bezkonkurenční ceny. Tyto dvě řady byly rozšířeny o CityTab Supreme, kam budou spadat ty nejsilnější multimediální Colorovo tablety.

 "Řada Supreme je určena pro ty uživatele, kteří hledají nejen vysoký výkon, ale také jedinečná řešení pro potřeby i nejnáročnějších skupin zákazníků. To je důvod, proč nabízíme produkt, který kombinuje inovativní design s výkonnými komponenty od společnosti Intel. Naše spolupráce se společností Intel bude trvalá. Vnímáme ji jako důležité technologické spojení a můžete i nadále očekávat, že další nové produkty Colorovo obsahující Intel řešení budou brzy uvedeny na trh, "říká Dobrosław Wereszko, člen správní rady společnosti ABC Data S.A. a vlastník značky Colorovo.

Značka Colorovo pokrývá širokou škálu spotřební elektroniky, spotřebního materiálu a počítačových doplňků. To zahrnuje vysoce výkonné Colorovo CityTab tablety, přenosné baterie PowerBox, inkousty a tonery, počítačové skříně, fotografický papír, příslušenství pro počítače a mobilní zařízení, čisticí prostředky a kancelářské produkty.

ABC Data S. A. je přední IT distributor ve střední a východní Evropě, který obchoduje na trzích v Polsku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku a Maďarsku. S více než 20letou zkušeností v distribuci počítačového hardwaru, softwaru a spotřební elektroniky si ABC Data vytvořila nejucelenější nabídku na trhu, a to s více než 56.000 produkty od více než 300 předních dodavatelů.

Témata článku: Supreme, Široký úhel, Abc, Nejnovější produkt, Abus kancelářské potřeby

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje