Cognos získal prestižní ocenění Stevie Award

Cognos získal prestižní ocenění Stevie Award

VÍDEŇ, 12. září 2007 – Společnost Cognos, celosvětová jednička v poskytování softwarových řešení pro obchodní a manažerské analýzy – takzvané Business Intelligence a Performance Management řešení – obdržela v mezinárodní soutěži prestižní cenu Stevie Award v kategorii International Business Awards. Vývojářský tým společnosti Cognos byl v pondělí 10. září v Mnichově slavnostně vyznamenán za inovativní vývoj produktové řady řešení Cognos 8 Go!. Tato aplikace disponuje uživatelsky vlídným ovládáním, které uživatelům umožňuje provádět manažerské analýzy i bez hlubších znalostí informačních technologií.

Podniky získávají prestižní ocenění Stevie Awards za mimořádné aktivity, hospodářské výsledky a pozitivní přínos pro rozvoj ekonomiky. Každoročního klání se účastní tisícovka firem a jednotlivců z více než třiceti zemí světa. „Letos jsme zaznamenali o 40 procent více účastníků, což potvrzuje rostoucí význam Stevie Awards,“ řekl Michael Gallagherm, prezident Stevie Awards.

Finalisty z přihlášených účastníků vybírá mezinárodní grémium, přičemž vítěze volí porota sestavená z uznávaných odborníků a poradců. „Blahopřejeme Cognosu i dalším finalistům Stevie Awards. Jsme moc rádi, že jsme je měli možnost vyznamenat za jejich práci,“ dodal Michael Gallagherm.

Produktová řada Cognos 8 Go! nabízí zákazníkům uživatelsky vlídné ovládání aplikací pro analýzu výkonnosti firmy a dalších manažerských analýz – takzvané aplikace Performance Management a Business Intelligence (BI). Jednoduchá obsluha umožňuje uživatelům naplno využívat důležité obchodní a manažerské informace i bez nutnosti hlubší znalosti IT.

Aplikace Cognos 8 Go! Mobile, Cognos 8 Go! Search a Cognos 8 Go! Office představují rozšíření platformy Cognos 8 Business Intelligence. Pomocí těchto rozšiřujících aplikací poskytuje softwarové řešení Cognos dokonalejší podklady  pro manažerské rozhodování, které vychází z kvalitních informací. Řešení společnosti Cognos zjednoduší koncovému uživateli přístup k reportům, analýzám a dalším výstupům analýz Business Intelligence. Dále je možné řešení propojovat s dalšími zařízeními, jako například komunikátory BlackBerry, vyhledávací stroje, aplikace MS Office nebo webové vyhledávače. Aplikace Business Intelligence tak ve firmách mohou přinášet maximální prospěch z informací sdílených mnoha uživateli.

Váš názor | Vyšel nový Kerio WinRoute Firewall 6.4

Témata článku: Go, Mezinárodní tým, Michael, Obchodní význam, Performance

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší