Cognito.cz posiluje v oblasti bannerové reklamy

Cognito.cz posiluje v oblasti bannerové reklamy

Dali jsme si za cíl zvýšit efektivitu bannerových kampaní našich klientů a pro tento cíl jsme si vybrali mladého a dynamického partnera – online reklamní tržiště AdExpres.com.

Proč si cognito.cz vybralo právě AdExpres.com vysvětluje Jan Janča, CEO této internetové agentury:„Vždy se snažíme vytvářet i vyhledávat co nejúčinnější a nejvýhodnější řešení, a proto bylo navázání spolupráce s AdExpres.com zcela přirozeným vyústěním potřeb našich zákazníků.“.

Při hledání efektivní cesty jak nakoupit reklamní prostor na specificky zaměřenou propagaci bylo hlavním cílem vymanit se z různorodých omezení přímým i nepřímým nákupem běžnými způsoby. Nejvýhodnější cestou, jak nakoupit reklamní prostor u desítek menších i větších webů pokrývajících cílovou skupinu pro naše zákazníky, se ukázal být právě AdExpres.com. Pracovat s katalogem obsahujícím více než 230 webů, které celkově nabízejí až 580 milionů impresí měsíčně a navíc si ještě dojednat výhodnější cenu je osvěžující zkušenost.

„Spolupráce s cognito.cz potvrzuje přístupnost a výhodnost, kterou AdExpres.com nabízí zadavatelům i poskytovatelům všech velikostí.“,dodává Jan Galgonek, CEO projektu AdExpres.com. Otevřený přístup k poskytovatelům reklamního prostoru, kteří nejsou vázání žádnou exkluzivitou ani limitování auditem či velikostí, umožňuje nakupovat reklamní prostor i na webech, které by byly jinak nedosažitelné.

O reklamním tržišti AdExpres.com

Mladá a dynamická společnost, které prostřednictvím technologické platformy propojuje online poskytovatele reklamního prostoru a zadavatele reklamy. Reklamní tržiště AdExpres.com působí na trhu online marketingu s jednoznačnou vizí a cílem – změnit dosavadní koncepci nákupu a prodeje reklamních prostor v online médiích. Jasně definovaná cenová politika vede k co nejefektivnějšímu využití marketingových rozpočtů našich inzerentů a k nižším nákladům na prodej reklamních prostor našich poskytovatelů.

O internetové agentuře cognito.cz

Internetová agentura cognito.cz je dodavatelem kvalitních webových prezentací a tvůrcem internetových strategií. Cognito dokáže zapřáhnout internet do služeb klientů a pomoci jim tak s realizací jejich záměrů a dosažením stanovených cílů. Zakládáme si na kvalitě, kreativitě a především na přímém a gentlemanském chování vůči zákazníkům. Přesvědčte se o tom a využijte naše služby v oblasti tvorby a správy internetových prezentací, vývoje webových aplikací, internetového marketingu, multimédií a konzultací.

Firefox 3.6.4 s odděleným během zásuvných modulů

Témata článku: Nejefektivnější způsob, Reklamní platforma

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší