Co nás čeká na Tech Data Forum 2004?

57 výrobců, 31 přednášek, 10 workshopů, nové distribuční smlouvy a Stovky obchodních jednání během dvou dnů na jednom místě.
Co nás čeká na Tech Data Forum 2004?

Praha, 20. 2. 2004 – Ve středu 25. 2. 2004, v 9:30 hodin odstartuje sedmý ročník setkání prodejců výpočetní techniky – Tech Data FORUM 2004. Brány Veletržního paláce se za posledním návštěvníkem zavřou až druhý den v pozdních odpoledních hodinách.

 

Co mohou obchodní partneři společnosti Tech Data Distribution a novináři, pro které je akce určena od letošního ročníku očekávat? Předpokládá se vysoká účast stávajících i potenciálních obchodních partnerů Tech Data Distribution. Již nyní se prostřednictvím webových stránek akce, které najdete na adrese www.techdata.cz/forum, přihlásilo více než 1.000 osob a další neustále přibývají.

 

Návštěvníci se mohou těšit na expozice rekordních 57 výrobců (minulý rok 42), mezi nimiž najdete zcela nová jména, se kterými se zákazníci společnosti Tech Data Distribution setkají poprvé. Stane se tak jednak díky podpisu nových kontraktů během uplynulého roku a jednak díky integraci společnosti Azlan, která do společného portfolia přinesla nové výrobce a značky - z nejznámějších a nejdůležitějších jsou to Cisco Systems a Nortel Networks.

 

Poprvé se Tech Data FORUM zúčastní: AB STUDIO, ADI, BELDEN, CISCO SYSTEMS (Azlan), COMPUTER ASSOCIATES, FUJITSU-SIEMENS, LYNX (Azlan), GENIUS, GIGABYTE, GNR, GRISOFT, IIYAMA, IMC NETWORKS (Azlan), LEXMARK, LG ELECTRONICS, LOGITECH, MECHSOFT, NORTEL (Azlan), PANDUIT (Azlan), TEAC, TOSHIBA, ZONER.

Již tradičními vystavovateli jsou: 3COM, ACER, ALCATEL, ALLIED TELESYN, APC, AUTODESK, AVAYA, CANON, CREATIVE, DICOTA, EIZO, EPSON, FINCOM, HP, IBM, INTEL, IOMEGA, KERIO, KINGSTON, MAXTOR, MICROSOFT, MINOLTA, NOKIA, OKI, OLYMPUS, PALMone, SAMSUNG, SIEMENS, SONY, SONY-ERICSSON, SYMANTEC, T-MOBILE, UMAX, WESTERN DIGITAL, XEROX.

 

Významnou součástí Forum 2004 opět bude doprovodný program ve formě přednášek a workshopů, na kterých dodavatelé představí své obchodní výsledky, nové nabídky, ale hlavně nové produkty a služby, které v nejbližší době uvedou na trh a nabídnou odběratelům. Je připraveno celkem 31 přednášek a 10 workshopů.

Za vyzdvižení určitě stojí hned první přednáška nazvaná „Český IT trh v roce 2004: velká rizika, velké naděje“, spojená s panelovou diskusí. Vystoupí v ní šéfredaktor INSIDE, Petr Koubský, který bude moderovat navazující panelovou diskusi. Pozvání k jednomu stolu přijaly takové osobnosti ICT, jakými jsou pánové:

·         Jiří Devát, General Manager CZ a SK - Microsoft

·         Miloslav Rut, Country Manager pro CZ a SK - Cisco Systems.

·         Vladimír Dvořák, PSG Country Manager - Hewlett-Packard

·         Jiří Bavor, obchodní ředitel - IBM

·         Tomáš Čech, ředitel pro střední Evropu pro notebooky Acer - Acer

·         Daniel Kunz, generální ředitel - Tech Data Distribution

 

Forum je významnou akcí také z obchodního hlediska. Probíhají na něm stovky obchodních jednání, vyjednávají se kontrakty a někdy se i přímo podepisují. Na letošním ročníku podepíše společnost Tech Data Distribution hned dvě významné distribuční smlouvy – se společnostmi Lexmark a Toshiba.

 

Součástí slavnostního večera, konaného každoročně na závěr prvního dne Forum, bývá předání ocenění nejlepším dealerům roku v jednotlivých produktových segmentech a také nejlepšímu dealerovi bez rozdílu kategorií. Kdo se jím stane tentokráte?

 

Tisková zpráva, týkající se zhodnocení 7. ročníku Tech Data Forum bude vydána druhý den po jeho skončení.

Stránky společnosti Tech Data Distribution najdete na adrese: www.techdata.cz.

 

 


O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní techniky působící na území České republiky. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. Společnost dosáhla v roce 2003 obratu více než 4,95 mld. Kč.

 

 

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data (NASDAQ/NMS: TECD), založená v r. 1974, je předním globálním distributorem produktů informačních technologií, poskytovatelem logistického managementu a služeb spojených s přidanou hodnotou. Společnost se umístila na Fortune 500 na 117. místě. Obsluhuje více než 100.000 prodejců informačních technologií ve Spojených státech, Kanadě, Latinské Americe, Evropě a na Středním Východě. Široká nabídka služeb společnosti Tech Data zahrnuje mimo jiné kompletní školící, technickou podporu, finanční služby a služby v oblasti konfigurací i celou škálu elektronických komerčních řešení. Společnost dosáhla tržeb ve výši 15,7 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2003.


 

Váš názor Další článek: Microsoft a RSA nabídnou silnější hesla pro Windows

Témata článku: Microsoft, Dicota, Tech, Lexmark, Sony Ericsson


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky