Co nás čeká na jubilejním ročníku Tech Data Forum?

3. února 2007
Na téma: Fotoalba
Praha, 5. 2. 2007 – Ve středu 21. února se otevřou brány Veletržního paláce v Praze, který přivítá účastníky již desátého ročníku setkání prodejců výpočetní techniky – Forum 2007. Bohatý program akce potrvá až do odpoledních hodin druhého dne.
Co nás čeká na jubilejním ročníku Tech Data Forum?

Co mohou návštěvníci od jubilejního ročníku očekávat? Předpokládá se vysoká účast stávajících i potenciálních obchodních partnerů Tech Data Distribution, kteří se mohou již od 5. 2. 2007 registrovat prostřednictvím webových stránek akce, které najdou na adrese www.techdata.cz/forum. Tato možnost jim pak ušetří spoustu času při vstupu. Webová stránka navíc obsahuje velice užitečnou aplikaci „Domluvit schůzku“, která umožňuje, aby si návštěvník domluvil dopředu schůzku se zástupcem společnosti Tech Data nebo některého výrobce. Tato funkce byla už při loňském ročníku hodně využívána.

Návštěvníci se mohou těšit na expozice 61 výrobců a dodavatelů a 42 prezentací nabitých užitečnými informacemi. Pořadatelé předpokládají, že velký zájem bude například o strategickou přednášku informující o stavu trhu IT v roce 2006 a výhledu na rok 2007, dále pak o přednášku týkající se počítačové kriminality, kterou si připravil přední český odborník na tuto problematiku, Vladimír Smejkal nebo o přednášku právníka Libora Štajera o Autorském zákonu, jehož novela na konci loňského roku zamotala hlavu nejednomu prodejci IT. Velké množství posluchačů je očekáváno také na přednášce společnosti Rema System k problematice elektroodpadu a na prezentaci Miroslava Ševčíka jejímž tématem je předpokládaný makroekonomický vývoj ČR v roce 2007.   

K hlavním novinkám desátého ročníku patří rozdílné tématické zaměření každého dne dle cílové skupiny návštěvníků a selektivní pozvání koncových prodejců (návštěvníků akce) na konkrétní den, rovněž podle tématického zaměření. V praxi to znamená, že první den akce bude určen pro větší firmy a tomu budou odpovídat i přednášky. Druhý den se bude naopak věnovat zejména problematice malých a středních firem.

Významnou částí Forum je již tradičně bohatý doprovodný program. Kromě zmiňovaného množství přednášek, které poběží po oba dva dny ve třech přednáškových sálech, připravili organizátoři pro návštěvníky celou řadu soutěží a motivačních akcí. Popis těchto soutěží je k dispozici na webových stránkách Tech Data Forum 2007. Pro dodavatele pak široké možnosti prezentace jejich služeb a řešení.

Témata článku: Velké množství, Přední část, Webová prezentace, Vysoké množství

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje