Co nás čeká na devátém ročníku Tech Data Forum?

Praha, 10. 2. 2006 – Ve středu 22. 2. 2006 odstartuje devátý ročník setkání prodejců výpočetní techniky – Tech Data FORUM 2006. Brány Veletržního paláce se za posledním návštěvníkem zavřou až druhý den v pozdních odpoledních hodinách.
Co nás čeká na devátém ročníku Tech Data Forum?

Co mohou návštěvníci od letošního ročníku očekávat? Předpokládá se vysoká účast stávajících i potenciálních obchodních partnerů Tech Data Distribution, kteří se mohou již nyní registrovat prostřednictvím webových stránek akce, které najdou na adrese www.techdata.cz/forum. Tato možnost jim pak ušetří spoustu času při vstupu na TD Forum 2006. Webová stránka navíc obsahuje velice užitečnou aplikaci „Domluvit schůzku“, která umožňuje, aby si návštěvník domluvil dopředu schůzku se zástupcem společnosti Tech Data nebo některého výrobce.

Návštěvníci se mohou těšit na expozice rekordních 69 výrobců (loni 56) ,mezi nimiž najdou zcela nová jména, se kterými se jako zákazníci Tech Data Distribution setkají poprvé. Stane se tak i díky podpisu nových kontraktů během uplynulého roku. Novinkou bude i expozice Digitální domácnost, řešená obdobně jako skutečný obývací pokoj, naplněný nejmodernější technikou. Své výrobky v něm představí celá řada významných výrobců v tomto segmentu.

Na Tech Data Forum se setkáte s těmito vystavovateli a značkami:
3COM, ABB, ACER, ADOBE, APC, ARCHOS, ASUS, AUTODESK, AXIS, BELDEN, BELKIN,  CANON, CISCO SYSTEMS, DICOTA, EICON, EIZO, EPSON, EUROTEL, FUNK SOFTWARE, GENIUS, GFI, GIGABYTE, GRISOFT, HP, IBM, IMC, INTEL, IRIVER, JVC,  KENSINGTON, KERIO, KINGSTON, KONICA MINOLTA, LENOVO, LG, LINKSYS, LOGITECH, LYNX, MAXTOR, MICROCOM, MICROSOFT, MOTOROLA, NEC, NOKIA, OKI, OLYMPUS, NORTEL, PANDUIT, PINNACLE, SAMSUNG, SEAGATE, SECURE COMPUTING, SIEMENS/BENQ, SONIC WALL, SONY, SONY ERICSSON, TELEGÄRTNER,  TIPPING POINT, T-MOBILE, TOSHIBA, VIEWSONIC, WEBSENSE, WESTERN DIGITAL, XEROX.

Významnou součástí Forum 2006 opět bude doprovodný program ve formě přednášek a seminářů, na kterých dodavatelé představí své obchodní výsledky, nové nabídky, ale hlavně nové produkty a služby, které v nejbližší době uvedou na trh a nabídnou odběratelům. Letos se sešlo na 27 prezentací, které jsou rozloženy do obou dnů akce a tří přednáškových sálů. Podrobnosti k přednáškám, s možností registrace, najdete na stránkách akce. Za vyzdvižení určitě stojí hned první příspěvek, společnosti Rema system k problematice elektro odpadu, dále pak vystoupení ředitele Liberálního institutu, pana Miroslava Ševčíka, na téma Makroekonomický vývoj ČR v roce 2006 a určitě také strategická přednáška, kterou zorganizoval Reseller Magazine, mediální partner Tech Data Forum. Nosným tématem této strategické přednášky bude zhodnocení stavu IT trhu v ČR v roce 2005 a výhledy pro rok 2006. Prezentace se dotkne i zhodnocení stavu světového trhu a trendů v oblasti distribuce. 

Pro návštěvníky připravili organizátoři celou řadu soutěží a motivačních akcí, pro dodavatele pak široké možnosti prezentace jejich služeb a řešení. Ještě větší důraz, než na předchozích ročnících, bude kladen na vybavení prezentačních prostor a na propagaci jednotlivých přednášek výrobců – spoluorganizátorů TD Forum 2006. Oproti loňskému ročníku přibyl další přednáškový sál, takže jsou připraveny celkem tři, dva z nich pak přímo v hlavní lodi Veletržního paláce, takže návštěvníkům neunikne žádná důležitá prezentace. Dochází i k velkému navýšení výstavní plochy - budou využity i přilehlé prostory k hlavnímu sálu - a k navýšení počtu míst pro obchodní a společenská jednání.

Základní fakta o akci:

Název akce:   Forum 2006, 9. ročník
Krátký popis: Setkání prodejců a výrobců výpočetní techniky, pořádané společností Tech Data Distribution
Datum:    22. – 23. 2. 2005
Místo:    Veletržní palác, Praha
Hlavní pořadatel:  Tech Data Distribution, s.r.o.
Organizační zajištění:  Reklamní agentura Aetna, spol. s r.o.
Mediální partner:  Reseller Magazine
Informace:   www.techdata.cz/forum (najdete zde i fotogalerii z minulého ročníku)

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz.

O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 proběhla úspěšně integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2004 obratu 5,5 mld. Kč.


O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 90.000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila na Fortune 500 na 110. místě a za poslední čtyři čtvrtletí, která skončila 31. října 2005, dosáhla tržeb ve výši 20,6 mld. USD. Více informací najdete na: www.techdata.com.

Váš názor Další článek: Roadmapa Intelu: Conroe bude uveden ve třetím čtvrtletí

Témata článku: Software, Hlavní téma, Axis, Funky, Sonic, Dicota, Belkin, Pinnacle, Archos, Abb, Tech, Elektra, Lynx, Hlavní výrobce, Sony Ericsson, Hlavní dodavatel


Určitě si přečtěte

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky