Co nás čeká na devátém ročníku Tech Data Forum?

Praha, 10. 2. 2006 – Ve středu 22. 2. 2006 odstartuje devátý ročník setkání prodejců výpočetní techniky – Tech Data FORUM 2006. Brány Veletržního paláce se za posledním návštěvníkem zavřou až druhý den v pozdních odpoledních hodinách.
Co nás čeká na devátém ročníku Tech Data Forum?

Co mohou návštěvníci od letošního ročníku očekávat? Předpokládá se vysoká účast stávajících i potenciálních obchodních partnerů Tech Data Distribution, kteří se mohou již nyní registrovat prostřednictvím webových stránek akce, které najdou na adrese www.techdata.cz/forum. Tato možnost jim pak ušetří spoustu času při vstupu na TD Forum 2006. Webová stránka navíc obsahuje velice užitečnou aplikaci „Domluvit schůzku“, která umožňuje, aby si návštěvník domluvil dopředu schůzku se zástupcem společnosti Tech Data nebo některého výrobce.

Návštěvníci se mohou těšit na expozice rekordních 69 výrobců (loni 56) ,mezi nimiž najdou zcela nová jména, se kterými se jako zákazníci Tech Data Distribution setkají poprvé. Stane se tak i díky podpisu nových kontraktů během uplynulého roku. Novinkou bude i expozice Digitální domácnost, řešená obdobně jako skutečný obývací pokoj, naplněný nejmodernější technikou. Své výrobky v něm představí celá řada významných výrobců v tomto segmentu.

Na Tech Data Forum se setkáte s těmito vystavovateli a značkami:
3COM, ABB, ACER, ADOBE, APC, ARCHOS, ASUS, AUTODESK, AXIS, BELDEN, BELKIN,  CANON, CISCO SYSTEMS, DICOTA, EICON, EIZO, EPSON, EUROTEL, FUNK SOFTWARE, GENIUS, GFI, GIGABYTE, GRISOFT, HP, IBM, IMC, INTEL, IRIVER, JVC,  KENSINGTON, KERIO, KINGSTON, KONICA MINOLTA, LENOVO, LG, LINKSYS, LOGITECH, LYNX, MAXTOR, MICROCOM, MICROSOFT, MOTOROLA, NEC, NOKIA, OKI, OLYMPUS, NORTEL, PANDUIT, PINNACLE, SAMSUNG, SEAGATE, SECURE COMPUTING, SIEMENS/BENQ, SONIC WALL, SONY, SONY ERICSSON, TELEGÄRTNER,  TIPPING POINT, T-MOBILE, TOSHIBA, VIEWSONIC, WEBSENSE, WESTERN DIGITAL, XEROX.

Významnou součástí Forum 2006 opět bude doprovodný program ve formě přednášek a seminářů, na kterých dodavatelé představí své obchodní výsledky, nové nabídky, ale hlavně nové produkty a služby, které v nejbližší době uvedou na trh a nabídnou odběratelům. Letos se sešlo na 27 prezentací, které jsou rozloženy do obou dnů akce a tří přednáškových sálů. Podrobnosti k přednáškám, s možností registrace, najdete na stránkách akce. Za vyzdvižení určitě stojí hned první příspěvek, společnosti Rema system k problematice elektro odpadu, dále pak vystoupení ředitele Liberálního institutu, pana Miroslava Ševčíka, na téma Makroekonomický vývoj ČR v roce 2006 a určitě také strategická přednáška, kterou zorganizoval Reseller Magazine, mediální partner Tech Data Forum. Nosným tématem této strategické přednášky bude zhodnocení stavu IT trhu v ČR v roce 2005 a výhledy pro rok 2006. Prezentace se dotkne i zhodnocení stavu světového trhu a trendů v oblasti distribuce. 

Pro návštěvníky připravili organizátoři celou řadu soutěží a motivačních akcí, pro dodavatele pak široké možnosti prezentace jejich služeb a řešení. Ještě větší důraz, než na předchozích ročnících, bude kladen na vybavení prezentačních prostor a na propagaci jednotlivých přednášek výrobců – spoluorganizátorů TD Forum 2006. Oproti loňskému ročníku přibyl další přednáškový sál, takže jsou připraveny celkem tři, dva z nich pak přímo v hlavní lodi Veletržního paláce, takže návštěvníkům neunikne žádná důležitá prezentace. Dochází i k velkému navýšení výstavní plochy - budou využity i přilehlé prostory k hlavnímu sálu - a k navýšení počtu míst pro obchodní a společenská jednání.

Základní fakta o akci:

Název akce:   Forum 2006, 9. ročník
Krátký popis: Setkání prodejců a výrobců výpočetní techniky, pořádané společností Tech Data Distribution
Datum:    22. – 23. 2. 2005
Místo:    Veletržní palác, Praha
Hlavní pořadatel:  Tech Data Distribution, s.r.o.
Organizační zajištění:  Reklamní agentura Aetna, spol. s r.o.
Mediální partner:  Reseller Magazine
Informace:   www.techdata.cz/forum (najdete zde i fotogalerii z minulého ročníku)

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz.

O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 proběhla úspěšně integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2004 obratu 5,5 mld. Kč.


O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 90.000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila na Fortune 500 na 110. místě a za poslední čtyři čtvrtletí, která skončila 31. října 2005, dosáhla tržeb ve výši 20,6 mld. USD. Více informací najdete na: www.techdata.com.

Témata článku: Software, Axis, Belkin, Pinnacle, Funky, Sony Ericsson, Lynx, Hlavní dodavatel, Sonic, Abb, Tech, Dicota, Elektra, Hlavní téma, Archos, Hlavní výrobce

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje