Cleverlance se stala podle žebříčku „Technology Fast 50“ nejrychleji rostoucí českou IT firmou v regionu střední Evropy v celé historii soutěže

30. října 2005
Ke stažení: vypalování na maximum
Cleverlance se stala podle žebříčku „Technology Fast 50“ sestavovaném společností Deloitte nejrychleji rostoucí českou IT firmou v regionu střední Evropy v celé historii soutěže. V celkovém žebříčku regionu Central Europe skončila na druhé místě za polským alternativním telekomunikačním operátorem Pro Futuro SA.
Cleverlance se stala podle žebříčku „Technology Fast 50“ nejrychleji rostoucí českou IT firmou v regionu střední Evropy v celé historii soutěže

Praha, 24. října 2005 – Společnost Cleverlance se stala nejrychleji rostoucí českou IT firmou v historii sestavování žebříčku Technology Fast 50 pro oblast Central Europe, vyhlašovanou každoročně společností Deloitte.

Průzkumu Technology Fast 50 se může zúčastnit společnost, která působí na středoevropském trhu informačních a telekomunikačních technologií nejméně pět let a jejíž výnosy v referenčním roce (letos rok 2000) dosáhly minimálně částky 50.000 euro. Cleverlance se vzhledem k době svého vzniku (rok 2000) mohla poprvé přihlásit až nyní a hned se umístila  se svým nárůstem výnosů 2 933% na prvním místě v ČR a na druhém ve středním Evropě. V historii sestavování tohoto žebříčku dosáhla Cleverlance jako česká IT firma nejlepšího výsledku. Většího nárůstu dosáhl pouze telekomunikační operátor Aliatel v roce 2003.

„Úspěchu v tak prestižní soutěži jako je Technology Fast 50 si velmi vážím zvláště proto, že jsme se stali nejrychleji rostoucí českou IT společností. Věřím, že k tak skvělému umístění přispělo nejen to, že se nám daří plnit náš plán rozvoje, ale také rozrůstající množství projektů u našich významných klientů mezi, které patří například Komerční banka, Česká pojišťovna a další,“ uvedl Dobromil Podpěra, Managing Director společnosti Cleverlance.

„Umístění ve Fast50 nás přirozeně potěšilo. Zejména si cením toho, že jsme udrželi dosavadní vysokou kvalitu našich služeb, která pro nás byla referencí při získávaní nových zákazníků, a současně zvýšili přidanou hodnotu našich služeb a rozšířili portfolio naší nabídky v souladu s naším plánem rozvoje,“ doplnil Jiří Bíba, Sales Director společnosti Cleverlance.

„Velkou zásluhu na tak výborném umístění Cleverlance mají naši zaměstnanci. Chápeme ho jako ocenění jejich pracovního nasazení, odborných znalostí, jejich týmové spolupráce a schopností pružně reagovat na měnící se požadavky našich zákazníků. Věřím, že i úspěch společnosti jako celku je jedním z aspektů, které spoluvytvářejí motivující a přátelské pracovní prostředí,“ řekl Vít Červinka, HR Director společnosti Cleverlance.

Podrobné výsledky a další detaily ohledně letošního průzkumu Technology Fast 50 Central Europe naleznete na adrese: http://www.fast50ce.com/

V prosinci tohoto roku budu vyhlášeny výsledky celoevropského žebříčku Technology Fast 500, do kterého jsou automaticky nominováni vítězové regionální žebříčků, tedy i společnost Cleverlance. Více informací naleznete:
www.fast500europe.com.


O Cleverlance
Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 210 specialistů. V roce 2004 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 133%. Podle žebříčku „Technology Fast 50“ sestaveném společností Deloitte v roce 2005 se Cleverlance stala historicky nejrychleji rostoucí IT firmou v ČR.
Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.
Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cleverlance.cz/cz/Skoleni/

Váš názor Další článek: Ke stažení: vypalování na maximum

Témata článku: Fast, Skvělý výsledek, Technology, Central, Deloitte, Nejrychlejší proces, Obchodní plán, Education, Dosavadní informace


Určitě si přečtěte

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

** Dnes už skoro všechno uděláte ve webovém prohlížeči a na mobilu ** Před dvaceti lety to ale bylo jiné ** Zavzpomínejte na legendy, které jste pravděpodobně také používali

Jakub Čížek | 128

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 124

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11