Cleverlance prodala první licence nástroje Petra do zahraničí

Praha, 11. dubna 2006 – Společnost Cleverlance, přední dodavatel vícevrstvých řešení ve střední Evropě, prodala licence analytického a vývojového nástroje Petra Lite norské společnosti NetConnect, která se zabývá vývojem nástrojů a poskytováním služeb pro hlasové a webové konference. Jedná se o první prodej licencí Petry do zahraničí.
Cleverlance prodala první licence nástroje Petra do zahraničí

„Petra skvěle splňuje všechny požadavky na kvalitní nástroj pro vizualizaci a dokumentaci prototypů. Díky tomuto nástroji zvládneme za pár dní práci, která by nám dříve trvala několik týdnů,” říká Michael B.Halvorsen viceprezident pro řízení produktů ve společnosti NetConnect.

Petra je vyspělý nástroj pro funkční analýzu a vývoj, založený na platformě Eclipse, který významně urychluje vývoj aplikací na zakázku. Petra slouží k vytváření prototypů výsledné aplikace již v analytické fázi projektu a tak zkvalitňuje analytické zadání, minimalizuje počet změn v implementaci a zefektivňuje proces verifikace požadavků zákazníka. Nástroj umožňuje analytické informace rozšířit a přenést do vývoje automatizovaným způsobem, zakončeným generováním částí zdrojového kódu výsledných aplikací. Nástroj je možné použít pro projekty, jejichž implementačním jazykem je Java nebo Microsoft C#.

„Prodej licencí Petry do zahraničí je pro nás určitým potvrzením správnosti naší prodejní strategie a především kvality tohoto produktu,“ komentuje prodej licencí Karel Kyovský, Product Manager společnosti Cleverlance. „Věřím, že tato událost je jedním z mnoha dalších úspěchů produktů vyvinutých Cleverlance.“

Ceny a dostupnost
Nástroj Petra je dostupný ve dvou verzích – základní Lite a lépe vybavené verzi Professional. V ceně 300 EUR (620 EUR za verzi Professional) je zahrnuta licence pro jednoho uživatele, roční předplatné nových verzí a oprav a technická podpora na jeden rok.

O NetConnect
Společnost NetConnect byla založena v roce 1998, její ústředí sídlí v norském Oslu, další pobočky se nacházejí ve Švédsku, Dánsku, Finsku, Velké Británii, Německu, Rakousku a v Kanadě. NetConnect se specializuje na vývoj řešení a poskytování služeb pro hlasové a webové konference. Další informace o společnosti NetConnect najdete na adrese http://www.netconnect.com/.

O Cleverlance
Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky. Tým Cleverlance tvoří přes 300 specialistů. V roce 2004 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 60 %. Podle žebříčku „Technology Fast 50“ sestaveném společností Deloitte v roce 2005 se Cleverlance stala historicky nejrychleji rostoucí českou IT firmou ve střední Evropě.
Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.
Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cleverlance.cz/cz/Skoleni/

Váš názor Další článek: Čínská vláda nařizuje výrobcům PC, že musí předinstalovat software

Témata článku: Education, Oslo, Výsledný nárůst, Nejrychlejší proces, Petr, Eclipse, Analytická společnost, Deloitte

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší