Cleverlance jmenovala nového Senior Business Analytika

Pozici Senior Business Analyst zastává nově Martin Paták
Cleverlance jmenovala nového Senior Business Analytika

Praha, 15. listopadu 2004Martin Paták (*1974) posílil tým business analytiků společnosti Cleverlance. Hlavním úkolem Martina Patáka bude vedení tohoto týmu a podpora zvyšování profesionální úrovně celého týmu. Martin Paták, získal během své bohaté praxe řadu zkušeností z oblasti analýzy. Zabýval se především analýzami požadavků, systémovými analýzami a analýzami obchodních procesů. Jako analytik se podílel úspěšně na více než 20 významných projektech, především v oblasti telekomunikací.

V současnosti se nejvíce zabývá problematikou BTO a IT Governance.

 

Před nástupem do Cleverlance působil Martin Paták jako Senior Business Analyst ve společnosti Eurotel Praha, předtím pracoval pro vydavatelství Vogel Publishing, s. r. o. na pozicích Project Manager pro vývoj nových produktů a Internet Divison Manager.

 

Martin Paták je ženatý. V roce 2002 absolvoval The George Washington University, obor project management. V letech 1992 – 94 uzavřel studium marketingu a managementu státní zkouškou na School of Arts and Management. Mluví plynně anglicky.

 

„Považuji za čest a zároveň i za výzvu možnost pracovat v Cleverlance. Rád uplatním své zkušenosti z dosavadní práce a rovněž se těším, že budu mít příležitost své znalosti zvláště BTO a IT Governance i nadále rozvíjet,“ uvedl Martin Paták, Senior Business Analyst společnosti Cleverlance.

 

„Těší mne, že jsme do našeho týmu business analytiků získali právě Martina Patáka. Jeho zkušenosti s IT Governance nám například významně pomáhají při dalším vývoji našeho nedávno ohlášeného produktu Cleverlance Information Systemu (CIS), určeného pro firmy s velkým či středně velkým IT oddělením. Věřím, že Martin je skutečně výraznou posilou našeho týmu,“ řekl Dobromil Podpěra, Technical Director společnosti Cleverlance.

 

 

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Český internet opět vzrostl, Bobika pomohla Centru

Témata článku: Alice, Martin, Martini, Vogel


Určitě si přečtěte

Byli tam! Důkazy o přistání na Měsíci, Lunochody i čínská sonda jsou vidět z vesmíru

Byli tam! Důkazy o přistání na Měsíci, Lunochody i čínská sonda jsou vidět z vesmíru

** Sonda LRO pořídila z oběžné dráhy Měsíce zajímavé snímky ** Jsou na nich vidět artefakty všech misí programu Apolla, které přistály na povrchu Měsíce ** Jde například o části lunárních modulů, rovery a dokonce i vlajky

Petr Kubala | 83

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

** Dark web a deep web jsou rozdílné pojmy ** Temný web je legální, ale často je zneužíván k nelegálním činnostem ** Dostat se na dark web není nic až tak složitého

Karel Kilián | 36

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

** Hledali jsme činnosti, které zpomalují počítač s Windows ** Chcete mít počítač co nejrychlejší? Dělejte všechno přesně naopak!

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch