Cleverlance jako nejrychleji rostoucí česká IT firma

6. prosince 2005
Spustili jsme online chat
Praha, 5. prosince 2005 – Společnost Cleverlance se stala nejrychleji rostoucí českou IT firmou v historii sestavování žebříčku Technology Fast 500 pro oblast EMEA, kterou každý rok vyhlašuje společnost Deloitte.
Cleverlance jako nejrychleji rostoucí česká IT firma

Žebříček Technology Fast 500 je sestavován na základě lokálních žebříčků Technology Fast 50. Společnost Cleverlance dosáhla jako česká IT firma historicky nejlepšího výsledku. Většího nárůstu dosáhl pouze telekomunikační operátor Aliatel v roce 2003.

 

„Již před přibližně dvěma měsíci nás velmi potěšilo skvělé umístění Cleverlance na druhém místě v žebříčku Technology Fast 50 pro oblast střední Evropy. 18. místo v regionu EMEA považujeme za obrovský úspěch, tak skvělé umístění v konkurenci tolika významných technologických firem jsme nečekali,“ vedl Dobromil Podpěra, Managing Director společnosti Cleverlance.

 

Podrobné výsledky a další detaily soutěže Technology Fast 500 EMEA naleznete na adrese: www.fast500europe.com.

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 220 specialistů. V roce 2004 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 133%. Podle žebříčku „Technology Fast 50“ sestaveném společností Deloitte v roce 2005 se Cleverlance stala historicky nejrychleji rostoucí českou IT firmou ve střední Evropě.

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cleverlance.cz/cz/Skoleni/

Témata článku: Fast, Technology

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje