Cleverlance Education Center zveřejňuje kalendář kurzů na 2. pololetí roku 2006

Praha, 25. dubna 2006 – Cleverlance Education Center zveřejňuje kalendář kurzů na druhé pololetí roku 2006. Největší zájem je v tomto roce zatím o autorizovaná školení BEA Systems.
Cleverlance Education Center zveřejňuje kalendář kurzů na 2. pololetí roku 2006

Cleverlance Education Center poskytuje vedle kalendářových kurzů i kurzy na míru, určené pro firmy, které probíhají buď v učebnách EDU Centra, nebo přímo u zákazníka. V současné době má Cleverlance Education Center v nabídce širokou škálu kurzů z oblastí Java, .NET, J2EE, J2ME, XML, analýzy, databází či testování. Lektoři z Cleverlance Education Center poskytují taktéž autorizovaná školení BEA Systems, o které je v tomto roce velmi vysoký zájem. Počet vyškolených studentů přesahuje 200 již za první čtvrtletí roku 2006.

 

Aktuální nabídku kalendářových kurzů naleznete na adrese

http://www.cleverlance.cz/skoleni/Kurzy/PravidelneKurzy/.

 

 

Co lektoři Cleverlance učí, to denně používají v praxi

 

Školitelé v Cleverlance Education Center přicházejí se školenou problematikou denně do kontaktu, mají vedle rozsáhlých praktických i teoretických odborných znalostí také prověřené pedagogické dovednosti.

 Tento rok se chceme zaměřit především na pořádání kurzů BEA Systems, které připravujeme pro naše klienty převážně z oblasti financí a telekomunikací, a dále na školení šitá na míru podle potřeb a požadavků zákazníků,“ řekla Denisa Tomanková, EDU Center Manager ve společnosti Cleverlance Enterprise Solutions.

Všichni studenti Cleverlance Education Center navíc získávají roční předplatné týdeníku Computerworld (http://www.cw.cz) a mohou případně využít slevu až 25 % při nákupu výrobků společnosti Hewlett-Packard (http://direct.hpmarket.cz).

 

Bližší informace o aktuální nabídce vzdělávacích kurzů společnosti Cleverlance lze získat na http://www.cleverlance.cz/skoleni/ nebo na adrese:

 

CLEVERLANCE EDUCATION CENTER

CLEVERLANCE ENTERPRISE SOLUTIONS a.s.

Dukelských hrdinů 34

170 00 Praha 7

email: training@cleverlance.com

fax: +420 266 177 166

Témata článku: Education

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje