Cleverlance Education Center vyškolil již 300. studenta v roce 2004

Již 300. student prošel úspěšně IT školením v Cleverlance Education Center.
Cleverlance Education Center vyškolil již 300. studenta v roce 2004

Praha, 1. prosince 2004V Cleverlance Education Center byl vyškolen již třístý student v roce 2004. Stal se jím Ing. Marián Volma, vývojář internetového bankovnictví z Komerční banky, a. s. Ing. Marián Volma absolvoval pětidenní školení J2EE pro pokročilé.

 

„Byl jsem velmi potěšen odbornou úrovní školení a zvláště pak podáním probírané látky. Celý kurz byl zaměřen na praktické využití,“ uvedl Ing. Marián Volma, vývojář internetového bankovnictví z Komerční banky, a. s.

 

„Jsme potěšeni velkým zájmem o naše odborná školení. Sami jsme nepředpokládali, že za tak krátké období existence našeho školícího centra využije našich služeb tolik zájemců. Věřím, že zájem bude i v příštím roce. Již nyní, kdy běží naše marketingová kampaň na kurzy pro rok 2005, mohu potvrdit zvýšený zájem,“ řekla Michaela Beránková, Edu Center Manager společnosti Cleverlance.

Cleverlance Education Center nabízí každému třetímu účastníkovi z jedné firmy/objednatele ­účast na školení zdarma (systém 2+1). Každému účastníkovi pak 25 % slevu z celkové ceny kurzu. Tato nabídka se vztahuje pouze na objednávky učiněné  do 15. 12. 2004 (včetně) a akceptované společností CLEVERLANCE s.r.o.

 

Bližší informace o nabídce vzdělávacích kurzů společnosti Cleverlance lze získat na http://www.cleverlance.cz/skoleni/ nebo na adrese:

 

CLEVERLANCE EDUCATION CENTER

CLEVERLANCE s.r.o.

Pod pekárnami 7/161

190 00 Praha 9-Vysočany

email: michaela.berankova@cleverlance.com

fax:    +420 257 090 159

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Karneval reaguje na nabídku UPC a také zvýší rychlost

Témata článku: Alice, Education


Určitě si přečtěte

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

** Toto jsou tipy Živě.cz na příslušenství k počítači, se kterým neuděláte chybu ** Klávesnice, myši, tiskárny, sluchátka... ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 27

Galerie: Srovnali jsme estetický Linux a Windows 10. Který z desktopů je hezčí?

Galerie: Srovnali jsme estetický Linux a Windows 10. Který z desktopů je hezčí?

** Linuxový Elementary OS se inspiruje v Apple macOS ** Microsoft Windows 10 jde vlastní cestou ** Který z desktopů je hezčí? Prohlédněte si galerii

Jakub Čížek | 122Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch