Cleverlance Education Center odstartoval speciální nabídku slev na školení v roce 2005

Cleverlance Education Center poskytuje na závazné objednávky kurzů v roce 2005 zaslané do 15. prosince 2004 slevu 25% pro jednotlivce, firmám pak model 2+1 zdarma.
Cleverlance Education Center odstartoval speciální nabídku slev na školení v roce 2005

Praha, 2. listopadu 2004 – Cleverlance Education Center zveřejnil kalendář kurzů na první pololetí roku 2005. V našich špičkově vybavených školírnách proběhne více jak 60 kurzů. Vedle kalendářových kurzů nabízí Cleverlance Education Center i kurzy na míru, které můžeme uspořádat jak v našich školírnách, tak přímo u zákazníka. Nabízíme širokou škálu kurzů z oblastí Java, .NET, J2EE, J2ME, XML nebo databází či testování. Cleverlance také nabízí (jako první společnost v České republice) autorizovaná školení BEA Systems. 

 

Co lektoři Cleverlance učí, to denně používají v praxi.

 

Všechny kurzy v Cleverlance Education Center učí školitelé, kteří přicházejí se školenou problematikou denně do kontaktu. Naši školitelé mají vedle hlubokých praktických i teoretických odborných znalostí také prověřené pedagogické dovednosti. 

 „Jsme připraveni reagovat na potřeby každé firmy v oblasti proškolování jejích zaměstnanců. Poskytujeme zájemcům i poradenství, např. v jakém pořadí je vhodné kurzy absolvovat, v jakých rozestupech apod. Naše kurzy jsou sestaveny modulově, a tak nám umožňují vytvářet  speciální verze kurzů respektující skutečné potřeby studentů,“ řekla Michaela Beránková, Edu Center Manager společnosti Cleverlance.

Cleverlance Education Center nabízí každému třetímu účastníkovi školení z jedné firmy/objednatele ­účast zdarma (systém 2+1). Každému účastníkovi pak 25 % slevu z celkové ceny kurzu. Tato nabídka se vztahuje pouze na objednávky učiněné  do 15. 12. 2004 (včetně) a akceptované společností CLEVERLANCE s.r.o.

 

Bližší informace o nabídce vzdělávacích kurzů společnosti Cleverlance lze získat na http://www.cleverlance.cz/skoleni/ nebo na adrese:

 

CLEVERLANCE EDUCATION CENTER

CLEVERLANCE s.r.o.

Pod pekárnami 7/161

190 00 Praha 9-Vysočany

email: michaela.berankova@cleverlance.com

fax:    +420 257 090 159

 

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Diskuze (6) Další článek: Slovenské dráhy budou tisknout jízdenky mobilně

Témata článku: Education, Alice


Určitě si přečtěte

Bitcoin: analýza jeho ceny a prognóza, kam se může ubírat

Bitcoin: analýza jeho ceny a prognóza, kam se může ubírat

** Podívejte se na několik různých pohledů na cenu Bitcoinu ** Různé predikce se často silně rozcházely, teď se ale celkem shodují ** Pravděpodobný je krátkodobý pokles, ale dlouhodobý růst

Martin Miksa | 56

Windows 10 budou mít kompletní linuxové jádro. Zatím jen pro vývojáře

Windows 10 budou mít kompletní linuxové jádro. Zatím jen pro vývojáře

** Desítky si budou ještě více rozumět s Linuxem ** V létě získají jeho jádro pro vývojáře ** Microsoft představí také Windows Terminal

Jakub Čížek | 86

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

** Dark web a deep web jsou rozdílné pojmy ** Temný web je legální, ale často je zneužíván k nelegálním činnostem ** Dostat se na dark web není nic až tak složitého

Karel Kilián | 36Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch