Citrix získal prestižní oceněnění za svůj produkt internetové telefonie

Praha — 9. února 2006 — Citrix Systems, Inc. (Nasdaq: CTXS), vedoucí světová společnost v oblasti řešení pro přístupovou infrastrukturu, oznámil, že jeho produkt Citrix Application Gateway byl jmenován časopisem INTERNET TELEPHONY (www.itmag.com) “Produktem roku 2005”. Časopis INTERNET TELEPHONY je již od roku 1998 autoritou na poli VoIP.
Citrix získal prestižní oceněnění za svůj produkt internetové telefonie

Citrix Application Gateway s technologií Smart Agent zajišťuje přizpůsobení podnikových aplikací pro IP telefony a další mobilní zařízení jako PDA a smartphony.  K produktu Application Gateway si lze ještě volitelně přikoupit balík aplikací pro IP telefonii Citrix Voice Office.  Sada Voice Office zahrnuje tyto aplikace: Express Directory, Visual Voicemail, Zone Paging, Broadcast Alerts, a Click-to-Call (zaměření těchto aplikací viz níže).

Technologie Citrix Smart Agent rozšiřuje působnost produktu Citrix Application Gateway na osobní počítače.  První aplikace společnosti Citrix, která využívá této technologie je Click-to-Call. Ta umožňuje uživatelům vytočit telefonní číslo jednoduchým kliknutím na telefonní čísla v emailech nebo webových aplikacích. Tato technologie je dostupná nejen v prostředí Citrix Presentation Server, ale i v jiných samostatných prostředích.

“Každý rok uděluje časopis INTERNET TELEPHONY ocenění “Produkt roku” společnostem, které prokázaly výjimečný technologickou vyspělost svých aplikací,” prohlásil Rich Tehrani, šéfredaktor časopisu INTERNET TELEPHONY. “Citrix dokázal redaktorům časopisu INTERNET TELEPHONY, že jeho produkty a služby jsou kvalitní a odpovídají reálným potřebám trhu.”

Vítězové ceny “Produkt roku 2005” jsou představeni v lednovém a únorovém čísle časopisu INTERNET TELEPHONY.

O aplikacích sady Citrix Voice Office

• Citrix Visual Voicemail – poskytuje vizuální znázornění hlasových zpráv s možností vybrat k prohlížení ty nejdůležitější, bez toho, aby bylo nutné poslouchat každou zprávu zvlášť, což je časově náročné. Během přehrávání zpráv může uživatel přetáčet dopředu, dozadu nebo zvolit pauzu, odpovědět, a to pomocí přednastavených kláves.
• Citrix Express Directory – LDAP adresář s vysokorychlostní aktualizací v reálném čase. Toto nové adresářové uživatelské rozhraní dokáže ušetřit čas strávený vyhledáváním a vytáčením telefonních čísel, a to až o 75% oproti nynějším řešením.
• Citrix Zone Paging – umožňuje oprávněným uživatelům spolehlivě nalistovat skupiny IP telefonů umístěných ve specifických zónách - není proto nutné instalovat nákladné systémy vyhledávací služby.
• Citrix Broadcast Server - doručuje na IP telefony prioritní zprávy jako např. naléhavá hlášení, dostupné aktualizace a hlášení o počasí v textové, grafické a audio formě. Broadcast Server také umožňuje společnosti využít displejů IP telefonů k zobrazení sady zpráv jako např. reklam a inzerátů.

O vydavatelství TMC
Vydavatelství Technology Marketing Corporation (TMC) s více než třicetiletou tradicí je známé tituly Customer Inter@ction Solutions a INTERNET TELEPHONY, webovým portálem TMCnet.com, a online publikacemi SIP, Speech-World, VoIP Developer, WiFI Telephony, WiMAX, Alternative Power a BiometriTech. TMC pořádá konference INTERNET TELEPHONY Conference & EXPO, VoIP Developer Conference a Global Call Center Outsourcing Summit. TMC nabízí certifikační programy prostřednictvím TMC University.  TMCnet.com publikuje 14 online newsletterů. Více informací na adrese: www.tmcnet.com.

O společnosti Citrix
Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) je vedoucím světovým dodavatelem řešení pro přístupovou infrastrukturu a renomovanou společností v přístupu na vyžádání (on demand). Produkty Citrix používá každý den více než 160 000 organizací na celém světě. Přístupový software, služby a zařízení Citrix poskytují nejlepší možný přístup k jakékoli aplikaci pro jakéhokoli uživatele.  K zákazníkům firmy Citrix patří 100 % společností zařazených do prestižního seznamu Fortune 100, 98% společností ze seznamu Fortune 500, stejně jako stovky tisíc malých firem a jednotlivců. Společnost Citrix má přes 6 200 distribučních a aliančních partnerů ve více než 100 zemích. Tržby společnosti Citrix v roce 2005 činily 909 milionů dolarů. Více informací naleznete na adrese: http://www.citrix.com.

Témata článku: Internet, Zone, Gateway, Voice, Telefonní číslo, Reálná aplikace, Citrix, Click, Newsletter, Call, Dostupná zpráva

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje