Citrix WANScaler označen za silného hráče

Citrix WANScaler označen za silného hráče

Praha — 1. srpna 2007 — Citrix Systems, který působí v oblasti infrastruktury pro poskytování aplikací, oznámil, že zpráva výzkumné společnosti “Forrester Wave Report: WAN Optimization Appliances, Q3 2007” ze dne 20. července 2007 uvádí  Citrix jako společnost disponující jednou z nejlepších strategií v oblasti optimalizace WAN. Forrester hodnotil devět výrobců podle 65 kritérií a označil Citrix za silného hráče. Vycházel přitom ze současné produktové řady Citrix WANScaler, její strategie a přítomnosti na trhu.

Analytik Forresteru Robert Whiteley píše: “Citrix Systems momentálně nabízí jednu z nejlepších strategií pro optimalizaci WAN a integruje ji do své infrastruktury pro poskytování aplikací. Jeho produkt WANScaler nabízí velmi silnou optimalizační archtekturu” a disponuje “jedním z nejtransparentnějších optimalizačních zařízení.” Forrester také poznamenal, že Citrix “velmi aktivně produkt vylepšuje, patří sem i společný projekt s Microsoftem, jehož cílem je uvést na trh robustnější produkt pro pobočky …  působivý je i seznam schopností partnerství s dalšími společnostmi.”

“Považujeme zprávu Forresteru za další důkaz silné pozice, kterou si Citrix neustále upevňuje díky své vizi poskytování aplikací,” říká Karl-Heinz Warum, Area vice president pro střední Evropu, Citrix Systems. “Vidíme optimalizaci WAN jako kritický prvek při poskytování aplikací. Citrix WANScaler je navržen tak, aby se integroval se stávající síťovou infrastrukturou a podnikovými aplikacemi. Nevyžaduje žádné úpravy routeru, bezpečnosti nebo politik pro kvalitu služeb (QoS). Výsledkem je, že firemní zákazníci mohou ihned zrychlit poskytování aplikací vzdáleným uživatelům a zaměstnancům v pobočkách a zlepšit uživatelskou produktivitu při snížení nákladů na IT.”

Váš názor Další článek: JetFlash 220: inovace nepatrné, ale přece

Témata článku: Citrix, Area, Wave, Area 51, Heinz


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky