Citrix TestDrive zpřístupňuje zájemcům druhou betaverzi Microsoft Office 2007

14. července 2006
Conroe přichází na scénu
Uživatelé jsou ušetřeni zdlouhavého stahování a instalace kancelářského balíku
Citrix TestDrive zpřístupňuje zájemcům druhou betaverzi Microsoft Office 2007

11. července 2006 — Firma Citrix Systems oznámila, že betaverze 2 sady Microsoft Office 2007 je k dispozici online prostřednictvím pluginu Citrixu. Citrix TestDrive, umožňuje zákazníkům vyzkoušet si ještě před nákupem vylepšení a nové funkce poslední betaverze kancelářského balíku Office 2007 prostřednictvím vlastního webového prohlížeče – to snižuje časovou náročnost při stahování produktu a jeho instalaci. Betaverzi 2 Office 2007 si mohou zájemci vyzkoušet a zhodnotit online na adrese: http://www.microsoft.com/office/preview/beta/testdrive.mspx.

Citrix TestDrive je softwarový demonstrační systém na vyžádání (on-demand), který využívá sadu produktů Citrix Access Suite a umožňuje zákazníkům vyzkoušet plné verze aplikací bez jejich stahování a následné instalace na vlastní počítač. S využitím webového prohlížeče a plug-inu Citrixu tak uživatelé ušetří čas, který mohou využít ke zkoušení možností aplikací.

Citrix TestDrive je výkonný a uživatelsky přívětivý mechanismus vhodný pro organizace, které chtějí předvést zákazníkům z řad firem a uživatelů funkce posledních verzí jejich aplikací, a zároveň požadují, aby se k těmto aplikacím dostali zájemci co nejdříve a bez zbytečných průtahů.

“Jsme překvapeni úrovní zájmu o online testování betaverze Microsoft Office 2007,” říká Dennis Bye, senior marketing manager společnosti Microsoft Corp. “S využitím technologií Citrixu jsme schopni uspokojit vysokou poptávku a zaručit kvalitní uživatelský comfort.

“Víc a víc nezávislých výrobců softwaru představuje svá řešení prostřednictvím demonstračního nástroje Citrix TestDrive,” konstatuje David Jones, corporate vice president firmy Citrix. “Citrix TestDrive umožňuje těmto výrobcům a jejich partnerům poskytovat koncovým zákazníkům snadnou metodu pro vyzkoušení aplikací. Ani složitá řešení klient-server není třeba instalovat na firemní počítače, vše lze vyzkoušet online.”

Citrix TestDrive byl vyvinut firmou Runaware, lídrem v oblasti on-demand řešení pro hodnocení aplikací. Řešení a aplikace momentálně dostupné prostřednictvím Citrix TestDrive zahrnují např. Microsoft Office 2003, Relex Reliability Studio 2006 Team Edition, Coastal Computing Corporation Electronic Service Control a mnoho dalších.  Více informací o Citrix TestDrive naleznete na adrese: http://www.citrix.com/testdrive. 

 

O společnosti Citrix

Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) je vedoucím světovým dodavatelem řešení pro přístupovou infrastrukturu a renomovanou společností v přístupu na vyžádání (on demand). Na produkty Citrix spoléhá více než 180 000 organizací na celém světě. Přístupový software, služby a zařízení Citrix poskytují nejlepší možný přístup k jakékoli aplikaci pro jakéhokoli uživatele.  K zákazníkům firmy Citrix patří 100 % společností zařazených do prestižního seznamu Fortune 100, 98% společností ze seznamu Fortune 500, stejně jako stovky tisíc malých firem a jednotlivců. Společnost Citrix má přes 6 200 distribučních a aliančních partnerů ve více než 100 zemích. Tržby společnosti Citrix v roce 2005 činily 909 milionů dolarů. Více informací naleznete na adrese: http://www.citrix.com

Váš názor Další článek: Conroe přichází na scénu

Témata článku: Microsoft, Poslední betaverze, Renomovaný výrobce, Comfort, David Jones, Citrix

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší