Citrix prodloužil ve spolupráci se SOFT-TRONIKEM seminář Access Gateway Workshop

Praha – 11. dubna 2006 – Citrix Systems, vedoucí světová společnost v oblasti řešení pro přístupovou infrastrukturu, zve k účasti na specializovaném semináři věnovaném produktu Citrix Access Gateway. Pro velký zájem přidala společnost SOFT-TRONIK, výhradní distributor produktů Citrix v České republice, další tři termíny půldenních seminářů zaměřených na praktickou práci s tímto produktem. Semináře se budou konat ve dnech 20. 4., 25. 4. a 18. 5. 2006.
Citrix prodloužil ve spolupráci se SOFT-TRONIKEM seminář Access Gateway Workshop

Na seminářích Access Gateway Workshop účastníci zjistí, jak lze pomocí produktu Citrix Access Gateway snadno zdokonalit bezpečnost IT. Kvalifikovaní lektoři jim představí vlastnosti produktu Citrix Access Gateway a jeho fungování. Jde o zařízení pro hardwarové SSL VPN, které poskytuje bezpečný a nepřetržitý přístup ke všem aplikacím a datům – z jakéhokoli místa a přes jakékoli zařízení. Citrix Access Gateway je také řešení, které poskytuje přístupová práva jak na personální bázi tak na bázi případu. Zde naleznou zájemci další informace o produktu Access Gateway 4.2.

Citrix připravil pro zájemce speciální nabídku: po skončení semináře budou mít účastníci možnost otestovat si produkt Citrix Access Gateway po dobu jednoho týdne ve vlastním IT prostředí – bez jakýchkoliv poplatků nebo závazků. Autorizovaní partneři společnosti Citrix budou k dispozici účastníkům, a ti si tak si mohou ověřit, že toto řešení lze velmi rychle a snadno nainstalovat a stát se v budoucnu základním kamenem jejich spolehlivé IT bezpečnosti. Tuto nabídku využilo 70% účastníků prvních tří seminářů v březnu a dubnu tohoto roku.

Registrace na seminář
Semináře v České republice pořádá společnost SOFT-TRONIK, provozovatel autorizovaného školicího střediska Citrixu CALC, ve třech termínech – 20. 4. v Ostravě, 25. 4. a 18. 5. 2006 v Praze. Zájemci o účast na semináři se mohou registrovat na webové stránce: www.soft-tronik.cz/CAG_seminar, případně na plánované červnové semináře na telefonním čísle +420 596622191.
Počet účastníků workshopu je omezený a řada manažerů IT je již přihlášena. Zájemci o účast na této akci by si proto měli své místo na semináři Access Gateway Workshop rezervovat co nejdříve. V nejbližší době budou zákazníkům společnosti Citrix rozeslány e-mailem další informace o této zajímavé akci a také podrobný popis vlastností a funkcí produktu Access Gateway 4.2.

Získané dovednosti a hlavní témata:

 • bezpečnost IT jako koncept
  Přístupový bod - základní komponenta přístupové strategie
  Citrix Access Suite 4.0
  Smart Access - význam Access Gateway v portfóliu produktů Citrix
 • flexibilita
  IPSec VPN versus SSL VPN
  Přidaná hodnota oproti Citrix Secure Gateway
 • klíč ke zvýšení bezpečnosti přístupu k datům
  Výhody pro uživatele (always-on přístup, integrace do desktopů)
  Výhody pro společnosti (zvýšení bezpečnosti, centrální správa přístupu)
  Scénáře použití Access Gateway
  Upřesnění možností konfigurace přístupu
  Outlook a integrace komponenty Advanced Access Control

O produktu Citrix Access Gateway
Citrix Access Gateway je univerzální zařízení SSL VPN, které zajišťuje bezpečný, stále dostupný jednotný přístupový bod ke všem protokolům a aplikacím, včetně multimediálních a voice-over-IP (VoIP) aplikací. Volitelná funkce Advanced Access Control rozšiřuje přístup pro více zařízení a uživatelů a monitoruje, kdo přistupuje k podnikovým informacím a jak s nimi nakládá. Access Gateway přináší kvalitní přístupový komfort pro každého: bezpečný přístup k podnikovým datům firmám, snadný přístup pro uživatele a jednoduchou správu a snížené náklady na přístup IT oddělením.

O společnosti Citrix
Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) je vedoucím světovým dodavatelem řešení pro přístupovou infrastrukturu a renomovanou společností v přístupu na vyžádání (on demand). Produkty Citrix používá každý den více než 160 000 organizací na celém světě. Přístupový software, služby a zařízení Citrix poskytují nejlepší možný přístup k jakékoli aplikaci pro jakéhokoli uživatele.  K zákazníkům firmy Citrix patří 100 % společností zařazených do prestižního seznamu Fortune 100, 98% společností ze seznamu Fortune 500, stejně jako stovky tisíc malých firem a jednotlivců. Společnost Citrix má přes 6 200 distribučních a aliančních partnerů ve více než 100 zemích. Čistý zisk společnosti Citrix v roce 2004 činil 741 milionů dolarů. Více informací naleznete na adrese: http://www.citrix.com

Témata článku: Software, Bezpečnost, Access, Citrix, Gateway, Workshop, Bezpečná aplikace, Přístup, Získaný klíč