Cisco představuje nové ADSL modem-routery Linksys X-Series

Cisco představuje nové ADSL modem-routery Linksys X-Series

Společnost Cisco uvádí na trh nové hybridní bezdrátové ADSL2+ modem-routery standardu N, Linksys X-Series. Konkrétně jde o modely X2000 a X3000. Každý, kdo si jednu z novinek zakoupí, získá zdarma hru Zaklínač.

Linksys X2000 a X3000 jsou ideální pro sdílení přístupu k internetu, bezdrátový tisk nebo využití standardních webových služeb. Disponují přenosovou rychlostí až 300 Mb/s. X2000 je vybaven rychlými ethernetovými porty pro připojení zařízení pomocí kabelu. Model X3000 pak nabízí gigabitové ethernetové porty a navíc ještě StorageLink USB port pro připojení paměťových zařízení do sítě. Ve druhém čtvrtletí pak pro obě novinky bude dostupná aktualizace firmwaru s podporu IPv6.

Klepněte pro větší obrázek

Nové routery umožňují vytvoření spolehlivého připojení všech zařízení v domácnosti od notebooků přes tablety, smartphony nebo herní konzole až po televize s podporou připojení k internetu. Oba modely jsou také dodávány se softwarem Cisco Connect, který usnadňuje nastavení a instalace díky němu probíhá jen v několika jednoduchých krocích. Nabízí také pokročilé funkce jako přístup pro hosty nebo rodičovské zámky. Nově je dostupná tako mobilní verze Cisco Connect Express, prostřednictví které lze svou domácí síť spravovat na dálku z mobilního zařízení. K dispozici je pro systémy iOS a Android a získat ji lze na iTunes App Store a Android Market.

Oba modely jsou nově zapojeny do akce „Užijte si magický výkon“. Každý, kdo si do konce května pořídí jednu z těchto novinek či vybraný router Linksys E-Series, získá zdarma hru Zaklínač. Podrobnosti o akci najdete na www.nejlepsiroutery.cz

Další článek: Odhadujeme budoucnost: Chrome se stane jedničkou už velmi brzy

Témata článku: Notebooky v akci, Televize s Androidem, Android Market, Mobilní hra, Rychlý krok, Televize Nova, Televize akce

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší