Cisco ohlašuje novou obchodní iniciativu Cisco Unify

10. února 2002
Nová Java 2 verze 1.4
Iniciativa Cisco Unify umožní společnosti Cisco a jejím obchodním partnerům vytvářet společné dlouhodobé obchodní plány
Cisco ohlašuje novou obchodní iniciativu Cisco Unify

Společnost Cisco Systems ohlásila v těchto dnech novou obchodní iniciativu Cisco Unify. V jejím rámci poskytuje svým obchodním partnerům (prodejcům a systémovým integrátorům) sadu nástrojů strategického plánování s cílem ještě více sblížit společné obchodní plánování. Tyto komplexní prostředky tvoří konsolidovaná sada webových aplikací: Unify Business (obchod), Unify Relationship (vztahy), Unify Knowledge (znalosti) a Unify Support (podpora).

 

 

Unify Business je webový obchodní plánovací nástroj, který umožňuje společnosti Cisco a jejím obchodním partnerům stanovit cíle a priority pro sdílené podnikání. Unify Business bere v úvahu, do jaké oblasti trhu obchodní partner historicky investoval, kterým směrem se tento trh vyvíjí, jaký podíl obchodní partner na tomto trhu má a kde jsou současné a budoucí možnosti růstu. Konečným výsledkem je podnikatelský plán jako základ budoucího rozvoje vzájemné spolupráce.

Unify Relationship je webový diagnostický nástroj, umožňující společnosti Cisco a jejím obchodním partnerům vyhodnotit, jak dobře jsou „sladěni“. Unify Relationship stanovuje klíčové priority a hodnoty obchodního vztahu na základě řady postojů odrážejících různé typy partnerských vztahů – Inform (informace), Respond (reakce), Connect (propojení) a Engage (angažovanost). Lepší „sladění“ umožňuje přesnější nasměrování prostředků a zvýšení spokojenosti zákazníků.

Unify Knowledge poskytuje zkušenosti, školení, dálkové vzdělávání (e-learning) a online zdroje, které obchodní partneři potřebují k udržení vysoké kvalifikace svých síťových odborníků v souladu s nejnovějšími technologiemi.

Unify Support pomáhá udržovat dlouhodobé vztahy mezi obchodními partnery společnosti Cisco a koncovými uživately. Poskytuje detailní informace o požadavcích na technickou a marketingovou podporu pro stávající a nově vznikající technologie.

 

Iniciativa Cisco Unify bude zpočátku přístupná všem Gold Certified partnerům v regionu EMEA, později bude zpřístupněna i všem ostatním (Silver a Premier) certifikovaným partnerům Cisco v EMEA.

 

 

O společnosti Cisco Systems

Cisco Systems, Inc. (NASDAQ:CSCO) je společnost s celosvětově vedoucím postavením v oblasti síťových
internetových technologií. Další informace naleznete na adrese http://www.cisco.com.

Cisco, Cisco IOS, Cisco Systems a logo společnosti Cisco Systems jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. Veškeré další ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou vlastnictvím příslušných majitelů.

Váš názor Další článek: Nová Java 2 verze 1.4

Témata článku: E-Learning, Inform


Určitě si přečtěte

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

** Nadnárodní korporace zaměstnávají stovky tisíc lidí ** Mají tedy velikost metropolí ** Srovnali jsme je s českými krajskými městy

Jakub Čížek | 14

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu