Cisco a HP rozšiřují prodejní spolupráci

Cisco a HP rozšiřují prodejní spolupráci

Společnost Cisco se dohodla s Hewlett-Packard na rozšíření spolupráce při prodeji řešení Cisco Unified Communications. Dosavadní společné aktivity doplní zejména investice do oblasti školení a do společných globálních marketingových a obchodních programů. Rozšířená spolupráce by se měla pozitivně dotknout zákazníků po celém světě.

„Mnoho našich zákazníků spolupracuje s HP díky širokému záběru této firmy v oblasti sjednocené komunikace. Rozšířené partnerství mezi našimi společnostmi jim poskytne integrovanější a více přizpůsobitelná řešení, která budou lépe odpovídat jejich potřebám a obchodním cílům,“ řekl Rick McConnell, viceprezident divize Unified Communications Market Development ve společnosti Cisco.

Rozšířená spolupráce staví na již existujícím strategickém partnerství obou firem. Společnost HP má s projekty sjednocené komunikace zkušenosti v celém obchodním cyklu. V rámci dosavadní spolupráce například implementovala řešení Cisco Unified Communications v americkém zdravotnickém zařízení Heritage Valley nebo na britské Buckinghamshire New University.

„Řešení sjednocené komunikace od našich partnerských společností Cisco a HP doslova mění způsob výuky na naší univerzitě. Konvergovaná síť pro hlasovou, video a datovou komunikaci totiž zaměstnancům i studentům školy přináší zcela nové možnosti spolupráce,“ řekl Derek Godfrey, prorektor pro výzkum, podnikání a provoz na Buckinghamshire New University.

Společnost HP si také často vybírají zákazníci, kteří potřebují integrovat sjednocená komunikační řešení firem Cisco a Microsoft. S oběma společnostmi totiž HP spolupracuje v rámci strategických aliancí a disponuje tak odpovídajícími kapacitami pro implementaci.

„Ve firmách se začíná stále častěji měnit prostředí pro komunikaci a vzájemnou spolupráci s cílem urychlit rozhodování a snížit náklady. Tuto změnu je však třeba provést bez zvýšených nákladů a nároků na technologické kapacity. Díky spolupráci s partnery typu Cisco či Microsoft dokážeme zákazníkům nabídnout řešení odpovídající jejich individuálním požadavkům,“ řekl Dan Socci, viceprezident divize Network Solutions ve společnosti HP.

Společnost HP vlastní víc než pět tisíc certifikací Cisco. Jako „Cisco Global Commerce Partner“ a „Cisco Global Certified Partner“ nabízí zákazníkům širokou škálu služeb pro oblast sjednocené komunikace včetně mobilních aplikací, síťových analýz Internet Protocol Telephony (IPT), přípravy, návrhu, implementace, provozování a podpory.

Více informací o HP řešeních pro technologie Cisco najdete na www.hp.com/go/cisco.

Váš názor Další článek: Obliba Facebooku roste, překonal i MySpace

Témata článku: Rozšíření, Společné řešení, Network Solutions, Univerzita, Heritage, Strategická investice, Celá škála, Americká škola


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu