Chyťte supermyš Autodesku!

Chyťte supermyš Autodesku!

Společnost Tech Data Distribution, jež je výhradním distributorem společnosti Autodesk pro ČR, SR a Maďarsko, vyhlásila akci pro všechny nové nebo stávající uživatele produktů AutoCAD LT s názvem Chyťte supermyš!

Ke každé zakoupené plné verzi AutoCADu LT 2008 nyní dostane zákazník navíc zdarma laserovou myš Microsoft Wireless Laser Mouse 5000. Oblíbený AutoCAD LT má v Česku a na Slovensku tradičně velmi širokou komunitu uživatelů, pro které představuje ideální řešení z hlediska poměru ceny a výkonu. Populární „LTčko“ je dostupný a spolehlivý nástroj pro koncepční 2D kreslení. Vychází z neméně známého produktu AutoCAD a využívá stejný formát dat, který zaručuje jejich bezproblémový přenos.

Laserová myš typu 5000 je vybavena nejmodernější High Definition laserovou technologií pro velmi jemné a plynulé vedení kurzoru na obrazovce. Myš má rozšířenou sestavu tlačítek, včetně naklápěcího rolovacího kolečka, které umožňuje pohodlně listovat dokumenty. Myš také zaujme svou propracovanou ergonomií, zaručující výborné držení pro leváky i praváky jak při práci, tak při hraní počítačových her. Bezdrátový přijímač se připojuje pomocí USB nebo PS/2 redukce. Bezdrátová technologie pracuje na frekvenci 27 MHz, k napájení myši jsou zapotřebí dvě AA baterie.

Informace o soutěži lze najít na webu Autodesk clubu www.autodeskclub.cz/supermys nebo v odborných časopisech. Akce trvá do 25. ledna 2008. Chyťte proto supermyš Autodesku včas, ať Vám neuteče

Váš názor Další článek: Nové laserové tiskárny HP budou mnohem menší a rychlejší

Témata článku: Microsoft, Ideální poměr, Ideální laser, Autocad Lt, Dostupná baterie

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší