Chytrý balíček od Aliatelu k dostání v Tescu

10. července 2003
Google čelí copyrightovým problémům
Provoláte měsíčně více než 500 Kč a chcete s tím něco udělat? Telefonní službu společnosti Aliatel Business Call Smart bude od 9. července možné sjednat ve všech třinácti hypermarketech Tesco v České republice.
Chytrý balíček od Aliatelu k dostání v Tescu

Praha, dne 8. července 2003 - Exkluzivní dohodu o prodeji balíčku hlasové služby Business Call Smart založené na principu předvolby operátora mezi sebou uzavřely telekomunikační operátor společnost Aliatel, a.s. a Tesco Stores ČR, a.s.  Tesco se tak stává obchodním partnerem společnosti Aliatel pro rezidentní trh a menší firmy. Od 9. července bude možné na ploše všech třinácti hypermarketů Tesco v České republice sjednat výhodné volání s Aliatelem. V každé prodejně Tesco bude v blízkosti oddělení elektroniky vystaven stánek Aliatelu, kde vyškolený zástupce poskytne zákazníkům všechny potřebné informace a pomůže jim uzavřít smlouvu o poskytování uvedených telekomunikačních služeb. Zákazníkům také slouží bezplatná telefonní linka 800 90 00 60, kde získají další informace o nabízené službě.

 

Obchodní ředitel společnosti Aliatel Miroslav Heráň chápe spolupráci se společností Tesco jako příležitost pro oslovení širšího okruhu zákazníků: „Vzhledem k dosavadnímu vývoji telekomunikačního trhu v České republice jsme se dosud soustředili především na služby pro firemní klientelu. Služba Business Call Smart je však určena nejen středním a malým firmám, kteří chtějí výrazně snížit svoje poplatky za telefon, ale i nefiremním zákazníkům – domácnostem. Prostředí hypermarketů Tesco nám poskytuje dobrou záruku, že oslovíme právě tento, pro nás významný segment trhu.“

 

Karel Bárek, obchodní ředitel společnosti Tesco Stores ČR a.s., k projektu dodává: „Nabízet zákazníkům široký sortiment, kvalitní a nové služby považujeme za svůj prvořadý úkol.  Velice si vážíme toho, že si společnost Aliatel zvolila za svého partnera právě náš obchodní řetězec. Zároveň věříme, že tato nová služba bude přínosem především pro ty,  kterým je určena, pro naše zákazníky.“

 

Business Call Smart je hlasová služba založená na principu Předvolby operátora. Služba neobsahuje žádné aktivační poplatky, ani měsíční paušál a je standardně zřizována během několika dnů. Umožňuje zákazníkům volat prostřednictvím sítě společnosti Aliatel, aniž by museli vytáčet čtyřmístnou předvolbu nebo používat jakákoliv přídavná směrovací zařízení. Mezi její další výhody patří, kromě příznivých cen a zajímavých množstevních slev, například účtování hovorného po sekundách nebo 5% sleva na volání do tří zahraničních destinací dle vlastního výběru. Služba je vhodná pro všechny typy firem, drobné podnikatele či domácnosti, které za telefonní hovory zaplatí měsíčně více než 500 Kč.

 

Pro lepší informovanost zákazníků  a vyřizování dotazů ohledně této služby vyčlenil Aliatel speciální bezplatnou telefonní linku 800 90 00 60. Další informace lze také získat na internetových stránkách www.aliatel.cz nebo www.bcs.aliatel.cz.

 

 

O společnosti Tesco Stores ČR a.s.

Nejdůležitějším partnerem společnosti Tesco je již od doby jejího vzniku v roce 1919 zákazník.

Široký sortiment zboží nabízeného v příjemném prostředí v  maximálně vstřícných otevíracích dobách - to jsou pouze dva z důvodů, které vedou již sedm let více než milion zákazníků týdně k návštěvě jednoho z 19 hypermarketů a obchodních domů Tesco v České republice.

 

Zákazníci se vracejí nejen kvůli výhodným cenám, ale také kvůli spektru profesionálních služeb, úrovni a kultuře prodeje. Značka oslovuje jak většinového zákazníka, kterými jsou rodiny s dětmi, tak menšinové individuální zákazníky, cizince, minority kulturní či sociální. Tesco chce být skutečně pro všechny. K tomuto cíli směřuje úsilí a inovativnost  zaměstnanců a více než 1500 českých dodavatelů, s nimiž Tesco úzce spolupracuje.

 

Tesco rozvíjí nabídku výrobků svých vlastních značek, čímž svým zákazníkům přináší možnost nakoupit kvalitní výrobky za nižší ceny. Místní dodavatelé mají možnost pod Tesco značkou konkurovat nadnárodním obchodním značkám nebo využít sítě společnosti Tesco k exportu svých vlastních konkurenceschopných výrobků.

 

Tesco dává ve svých třinácti hypermarketech a šesti obchodních domech v České republice práci téměř 7000 zaměstnancům  a využívá služeb několika set zaměstnanců dalších společností. Tím, že společnost Tesco usiluje o rozvoj svých spolupracovníků i partnerů, přináší do České republiky - díky své celosvětové působnosti - nové pracovní, vzdělávací procesy i manažerské systémy (jediný řetězec se 100% českými manažerskými týmy). V současné době provozuje společnost Tesco Stores více než 1000 prodejních jednotek po celém světě.

 

ALIATEL a.s.

poskytuje v garantované kvalitě výběr spolehlivých datových, telefonních a internetových služeb. Aliatel je držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu kvality ISO 9001:2000 a zároveň prvním operátorem, který od července 2002 nabízí plnohodnotné telefonní služby v rámci volby operátora. Aliatel byl oceněn v rámci žebříčku Fast 50 Deloitte & Touche jako 2. nejrychleji rostoucí technologická společnost v ČR a 15. ve střední Evropě.

Akcionářská struktura Aliatelu je ze 60 % tvořena rozvodnými energetickými akciovými společnostmi (Severomoravská energetika, a. s., Jihomoravská energetika, a. s., Jihočeská energetika, a. s., a Západočeská energetika, a. s., mají po 10,33 %, Pražská energetika, a. s., a Severočeská energetika, a. s., po 9,33 %). Zbývajících 40 % akcií je v držení německé RWE Com GmbH & Co. oHG.

Více informací o společnosti Aliatel a jejích službách naleznete na www.aliatel.cz.

 

Další informace:

Pavel Kaidl, Public Relations Manažer společnosti Aliatel, a.s.

tel./fax: 2 2525 3152, e-mail: press@aliatel.cz

 

Martina Čermáková, Corporate Affairs Coordinator společnosti Tesco Stores ČR, a.s.

tel. 284059862, e-mail: martina_cermakova@cz.tesco-europe.com

 

Váš názor Další článek: Google čelí copyrightovým problémům

Témata článku: Tesco, Energetika, Tesco elektronika


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky