Chytré noviny: revoluce v přístupu k informacím

Chytré noviny: revoluce v přístupu k informacím

Pod heslem "Sestavte si vlastní noviny" představuje mediální agentura OMD svoji interaktivní webovou aplikaci.

Chytrenoviny.cz zpříjemní a zefektivní uživatelům čas, který věnují konzumaci on-line zpravodajství. Pomocí pohodlného rozhraní a plně personalizovaného nastavení si mohou sami vybrat zdroje a témata zpráv, ze kterých chtějí čerpat informace. Tyto zprávy jsou jim pak přehledně zobrazovány na webových stránkách Chytrenoviny.cz, nebo je dostanou mailem - to vše zcela zdarma.

Chytrenoviny.cz fungují stejně dobře v počítači, na mobilu či v tabletech. Díky podrobnému nastavení a propojení se sociálními sítěmi uživatelům neproklouzne žádná důležitá zpráva. V přehledu se aktuálně zobrazují zprávy podle osobního nastavení, případně zprávy, které sleduje sociální skupina uživatele, a také nejčtenější/nejoblíbenější zprávy za dané období. Chytrenoviny.cz tak lze díky unikátnímu tematickému členění bez nadsázky označit za první inteligentní agregátor zpráv v ČR.

Výhodou je čerpání zpráv z různých zdrojů v on-line prostředí, takže se informace dostanou i k těm uživatelům, k nimž by dříve nepronikly. „Na základě nastavení, sociální skupiny, oblíbenosti článku apod. se uživatel dostane i k obsahu serverů, které obvykle nenavštěvuje, ale jejichž zaměření vyhovuje jeho nastavení,“ říká ředitel OMD pro Českou republiku Jan Pfeifer. „Pomocí dalších funkcí může zprávy dále aktivně šířit,“ dodává.

Chytrenoviny.cz oslovují především uživatele trpící nedostatkem času, kteří potřebují efektivně získat co nejvíce relevantních informací z oblastí svého zájmu. Jde tedy hlavně o lidi v manažerských pozicích, ale také například o studenty, kteří chtějí mít co nejaktuálnější přehled rychle po ruce. V širším smyslu jde o kohokoli, kdo chce mít personalizované a nejnovější zprávy na jednom místě, bez ohledu na to, zda k vybraným zprávám přistupuje z počítače, tabletu nebo z mobilu.

Chytré noviny startují v polovině července, už nyní se k jejich odběru můžete registrovat na www.chytrenoviny.cz.
 

Okradený sleduje, jak teď před jeho notebookem onanuje nový majitel

Témata článku: Podrobný přehled, Konzumace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší