Chytré All-in-One monitory od AOC přicházejí na trh

Chytré All-in-One monitory od AOC přicházejí na trh

Společnost AOC uvádí dva nové Smart All-in-One monitory. Stylové černostříbrné IPS modely o velikosti 21,5“ (54,6 cm) a 23,6“ (59,9 cm) mohou posloužit jako standardní monitory, ale nabízejí toho mnohem víc. Jsou ideálním řešením nejen pro domácnosti, ale také pro veřejná místa, jako jsou letiště, banky, hotely, restaurace anebo školy.

Klepněte pro větší obrázek 

Komplexní řešení: Smart All-in-One

Nové Full HD monitory využívají 1,6GHz čtyřjádrový procesor NVIDIA® T33 a jsou optimalizované pro operační systém Android. Řešení All-in-One umožňuje uživatelům surfovat na internetu, hrát hry a bavit se – to vše bez počítače. Jsou vybaveny nejmodernějším IPS panelem s dotykovým ovládáním, takže mohou posloužit buď jako monitory, anebo jako tablety. Nabízí 2GB operační paměť a pro uložení všech potřebných dokumentů, obrázků a aplikací mají 8 GB interní paměti, která může být prostřednictvím SDHC karty dále rozšířena.

All-in-One monitory mySmart mohou být připojeny k dalším zařízením prostřednictvím D-Sub nebo HDMI konektorů. Dále jsou vybaveny dvěma USB porty a jedním Micro USB portem, kterým lze připojit kompatibilní USB zařízení, jako jsou tiskárny, fotoaparáty nebo flash disky. Zejména při video hovorech oceníte zabudovaný mikrofon, 2wattové reproduktory a 720p HD webkameru. Pro připojení na internet AOC vybavilo Smart All-in-One monitory RJ45 jackem a WiFi modulem. Pro připojení externího audio systému mají také 3,5mm jack.

Oba modely přicházejí na trh v černostříbrném provedení a jsou vybaveny inteligentním stojanem, díky kterému je lze naklonit v rozmezí 15°-57°.

Klepněte pro větší obrázek 
Ceny jsou uvedeny bez DPH

Témata článku: All In One, Jack, Rj45, SDHC, Škola paměti, Stylový obrázek

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí