Chystá se devátý ročník Tech Data Forum

Praha, 20. 12. 2005 – Společnost Tech Data Distribution oznámila, že připravuje již devátý ročník setkání prodejců výpočetní techniky – Forum 2006. Společnost Tech Data Distribution, společně s významnými výrobci, kteří jsou spoluorganizátory akce, zůstala věrna tradici a tuto prestižní akci opět umístila do prostor Veletržního paláce v Praze. Termín konání byl stanoven na 22. - 23. února 2006.
Chystá se devátý ročník Tech Data Forum

Tech Data Forum má za za sebou již osm úspěšných ročníků a již dávno patří k nejvýznamnějším akcím v oboru informačních a komunikačních technologií v ČR. Forum je určeno pro všechny obchodní partnery společnosti Tech Data Distribution a jeho hlavním posláním je soustředit na jedno místo, co možná nejvíce informací z oblasti informačních technologií a vytvořit prostor pro pracovní setkání výrobců výpočetní a telekomunikační techniky s prodejci, působícími na trhu v České republice.  Již po deváté na něm budou prezentovat své nabídky produktů a řešení nejvýznamnější firmy z oboru IT. Loni se jich ve Veletržním paláci sešlo 56 a přilákalo více než 1700 návštěvníků, rekrutujících se zejména z řad koncových prodejců.

 

TD Forum je společnou marketingovou aktivitou nejvýznamnějších výrobců v oblasti IT a hlavního organizátora, společnosti Tech Data Distribution. Do pozice spoluorganizátorů jsou tak postaveni všichni významní obchodní partneři společnosti Tech Data Distribution.

 

Významnou částí Forum je již tradičně bohatý doprovodný program. I tentokráte proběhne velké množství přednášek, workshopů a seminářů. Pro návštěvníky připravili organizátoři celou řadu soutěží a motivačních akcí. Pro dodavatele pak široké možnosti prezentace jejich služeb a řešení.

Váš názor | Portál veřejné správy má nové logo - čtverec

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší