Christophe Chastan byl jmenován novým ředitelem českého zastoupení společnosti Apple

Christophe Chastan byl jmenován novým ředitelem českého zastoupení společnosti Apple

Praha – 19. června 2007 – Společnost CZECH DATA SYSTEMS, Apple IMC Czech Republic oznámila jmenování Christophe Chastana (44) novým regionálním ředitelem pro Českou republiku, Bulharsko a Rumunsko. V nové pozici bude Christophe zodpovídat za vedení týmů společnosti Apple v jednotlivých zemích. Bude mít za úkol zvyšovat tržby společnosti Apple v regionu a propagovat přednosti produktů Apple za účelem zvýšení tržního podílu společnosti Apple v těchto zemích.

Christophe má více než 15leté obchodní zkušenosti z Evropy, Latinské Ameriky, Asie, Tichomoří a východní Evropy. V rámci svého působení v oblasti high-tech průmyslu po celém světě se soustředí na vývoj a dodávky řešení pro lokální a mezinárodní podniky.

Christophe žil v různých zemích Evropy, Latinské Ameriky a jihovýchodní Asie. Do Prahy se stěhuje z Moskvy, kde byl dosud ředitelem místní pobočky společnosti Dell pro Rusko a Společenství nezávislých států. Dell za dva roky pod jeho vedením dosáhl v těchto zemích desetinásobného nárůstu obratu.

Christophe je ženatý a má francouzské občanství. Mezi jeho koníčky patří zvyšování podílů na trhu.

Témata článku: Apple, Amerika, Tým vedený

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky