Chraňte se před škodlivými webovými stránkami pomocí zbrusu nového bezplatného nástroje Browser Guard od Trend Micro

Chraňte se před škodlivými webovými stránkami pomocí zbrusu nového bezplatného nástroje Browser Guard od Trend Micro

Dneškem počínaje je ke stažení nejnovější bezplatný bezpečnostní nástroj společnosti Trend Micro, Trend Micro™ Browser Guard 2010. Browser Guard je novým přírůstkem do rodiny bezplatně nabízených nástrojů Trend Micro a jedná se o snadno ovladatelný modul plug-in pro internetový prohlížeč, který uživatele aktivně chrání před internetovými hrozbami díky identifikaci škodlivých webových stránek a zablokování hrozby dřív, než může nakazit uživatelům počítač.

Trend Micro Browser Guard dokáže uživatele ochránit před rafinovanými internetovými hrozbami, jako jsou nejnovější útoky malwaru Hydraq a Aurora.Tyto útoky jsou tvořeny zákeřnými hrozbami v nejrůznějších komunikačních nosičích — v e-mailu, na webových stránkách i v souborech – a využívají nejnovějších, dosud neznámých slabin prohlížeče Internet Explorer (IE).Počítačoví piráti často na webové stránky tajně vkládají škodlivý JavaScript a doufají, že lidé, kteří používají zranitelné verze prohlížečů IE, tyto stránky navštíví a neúmyslně si malware stáhnou do svých počítačů.

Browser Guard chrání uživatele před takovými útoky pomocí analýzy a následného blokování škodlivého JavaScriptu tak, aby nemohl využívat slabiny a provádět škodlivé aktivity na počítači uživatele.Aby zajistil co nejpokročilejší a nejúčinnější ochranu, komunikuje Browser Guard s infrastrukturou Trend Micro™ Smart Protection Network™, a díky tomu přináší uživatelům nejaktuálnější internetovou ochranu, kdykoli surfují po webu, i když používají jiné produkty Trend Micro.

Browser Guard podporuje tyto operační systémy: Microsoft® Windows® XP Home/Professional (s nejnovější opravnou sadou Service Pack), Windows Vista® (s nejnovější opravnou sadou Service Pack) a Microsoft® Windows® 7.

Trend Micro nabízí celou řadu bezplatných nástrojů, které vás aktivně ochrání před webovými hrozbami. Bezplatné nástroje internetového zabezpečení od Trend Micro a zkušební verze ke stažení naleznete na adrese Free.Antivirus.com.

Kromě bezplatných nástrojů doporučuje Trend Micro uživatelům nainstalovat také komplexní ochranu, jako např. Trend Micro™ Internet Security, a dbát na to, aby byl bezpečnostní software i prohlížeč vždy aktuální.

Další článek: Který je hezčí: Windows 7 vs. Mac OS X 10.6

Témata článku: Smart Home, Zkušební verze, Nejrůznější nástroje, Trend, Nejnovější trend, Guard, Nejnovější rodina, Micro, Trendy, Internetový prohlížeč, Browser, Nejprodávanější počítače na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky