Chraňte se před škodlivými webovými stránkami pomocí zbrusu nového bezplatného nástroje Browser Guard od Trend Micro

Chraňte se před škodlivými webovými stránkami pomocí zbrusu nového bezplatného nástroje Browser Guard od Trend Micro

Dneškem počínaje je ke stažení nejnovější bezplatný bezpečnostní nástroj společnosti Trend Micro, Trend Micro™ Browser Guard 2010. Browser Guard je novým přírůstkem do rodiny bezplatně nabízených nástrojů Trend Micro a jedná se o snadno ovladatelný modul plug-in pro internetový prohlížeč, který uživatele aktivně chrání před internetovými hrozbami díky identifikaci škodlivých webových stránek a zablokování hrozby dřív, než může nakazit uživatelům počítač.

Trend Micro Browser Guard dokáže uživatele ochránit před rafinovanými internetovými hrozbami, jako jsou nejnovější útoky malwaru Hydraq a Aurora.Tyto útoky jsou tvořeny zákeřnými hrozbami v nejrůznějších komunikačních nosičích — v e-mailu, na webových stránkách i v souborech – a využívají nejnovějších, dosud neznámých slabin prohlížeče Internet Explorer (IE).Počítačoví piráti často na webové stránky tajně vkládají škodlivý JavaScript a doufají, že lidé, kteří používají zranitelné verze prohlížečů IE, tyto stránky navštíví a neúmyslně si malware stáhnou do svých počítačů.

Browser Guard chrání uživatele před takovými útoky pomocí analýzy a následného blokování škodlivého JavaScriptu tak, aby nemohl využívat slabiny a provádět škodlivé aktivity na počítači uživatele.Aby zajistil co nejpokročilejší a nejúčinnější ochranu, komunikuje Browser Guard s infrastrukturou Trend Micro™ Smart Protection Network™, a díky tomu přináší uživatelům nejaktuálnější internetovou ochranu, kdykoli surfují po webu, i když používají jiné produkty Trend Micro.

Browser Guard podporuje tyto operační systémy: Microsoft® Windows® XP Home/Professional (s nejnovější opravnou sadou Service Pack), Windows Vista® (s nejnovější opravnou sadou Service Pack) a Microsoft® Windows® 7.

Trend Micro nabízí celou řadu bezplatných nástrojů, které vás aktivně ochrání před webovými hrozbami. Bezplatné nástroje internetového zabezpečení od Trend Micro a zkušební verze ke stažení naleznete na adrese Free.Antivirus.com.

Kromě bezplatných nástrojů doporučuje Trend Micro uživatelům nainstalovat také komplexní ochranu, jako např. Trend Micro™ Internet Security, a dbát na to, aby byl bezpečnostní software i prohlížeč vždy aktuální.

Který je hezčí: Windows 7 vs. Mac OS X 10.6

Témata článku: Micro, Zkušební verze, Nejnovější trend, Trendy, Guard, Nejnovější rodina, Browser, Internetový prohlížeč, Trend, Smart Home, Nejrůznější nástroje

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší