Check Point představuje softwarově definovanou bezpečnostní architekturu

Check Point představuje softwarově definovanou bezpečnostní architekturu

Check Point® Software Technologies Ltd. (Nasdaq: CHKP), světový lídr v oblasti zabezpečení internetu, představil Software-Defined Protection (softwarově definovanou ochranu, SDP), revoluční bezpečnostní architekturu, která usnadní ochranu organizací v dnešním rychle se rozvíjejícím světě IT a hrozeb. Software-Defined Protection nabízí moderní zabezpečení, které už dnes umožňuje účinnou ochranu před hrozbami zítřka. Systém byl navržen, aby byl modulární, pružný a co je nejdůležitější, bezpečný.

SDP je třívrstvá bezpečnostní architektura složená z vrstev pro vynucování, kontrolu a správu. Takto definovaná architektura odděluje vrstvu správy od vrstvy vynucování, což umožňuje nastavit robustní a vysoce spolehlivé body pro vynucování s aktualizací ochrany v reálném čase z kontrolní vrstvy. SDP využívá pro okamžitou ochranu informace o hrozbách z kolaborativní sítě a nabízí modulární správu a otevřenou strukturu řízení.

„Hrozby jsou stále sofistikovanější a podniková IT prostředí složitější a rozsáhlejší. Organizace proto hledají pomoc, jak se lépe zabezpečit, aby vše bylo snadno použitelné a spravovatelné. SDP je bezpečnostní architektura, která už dnes chrání před hrozbami zítřka. Je jednoduchá, flexibilní a umožňuje využít pro ochranu v reálném čase informace z největší sítě určené pro spolupráci v boji s hrozbami,“ říká Amnon Bar-Lev, prezident společnosti Check Point Software Technologies.

„Softwarově definovaná ochrana společnosti Check Point přináší nový pohled do bezpečnostní architektury a jednoduše se zaměřuje na mnoho praktických věcí,“ říká Dan Meyer, viceprezident pro oblast technologií ve společnosti Carmel Partners. „Kyberútoky se během uplynulých let radikálně změnily a SDP představuje velmi chytrý posun vpřed v oblasti ochrany organizací všech velikostí. Pragmaticky, modulárně a bezpečně.“

„Softwarově definovaná bezpečnostní architektura společnosti Check Point pomůže IT týmům lépe redesignovat zabezpečení podnikových sítí s ohledem na současné IT prostředí bez geografického omezení i s ohledem na dynamický svět hrozeb,“ říká Charles Kolodgy, viceprezident pro výzkum ve společnosti IDC.

„Existuje velké množství bezpečnostních produktů, které jsou ale spíše reaktivní a taktické povahy, než aby byly orientované architektonicky. V reakci na tuto mezeru jsme vyvinuli softwarově definovanou ochranu a poskytujeme organizacím agilní a zabezpečenou bezpečnostní infrastrukturu,“ dodává Amnon Bar-Lev.

YouTube prý chystá verzi pro děti. Stream má náskok

Témata článku: Check Point, Charles, Co je software

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší