Check Point představuje první plně hostovaný bezpečnostní management

Check Point představuje první plně hostovaný bezpečnostní management

Praha, 20. června 2007 – Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP) a SofaWare Technologies Ltd., dceřiná společnost Check Pointu, dnes oznámili dostupnost první plně hostované webové služby pro správu bezpečnosti SMP On-Demand. Toto řešení je zaměřeno na organizace, kteří zajišťují bezpečnost pro malé a střední firmy formou outsourcingu. Základem řešení je ověřený produkt Security Management Portal (SMP) společnosti SofaWare.

SMP On-Demand nabízí poskytovatelům bezpečnostních služeb a potažmo jejich zákazníkům novou úroveň pohodlí a rychlosti implementace s minimálními počátečními náklady a téměř nulovými náklady na úvodní nastavení. SMP On-Demand tak usnadňuje vstup na trh outsourcovaných bezpečnostních služeb, které patří k nejrychleji rostoucím segmentům na trhu služeb s přidanou hodnotou. Služba SMP On-Demand zahrnuje služby firewallu, neustále aktuálního antiviru, správu VPN, ochrany sítě před narušením a centralizované reportování pro bezpečnostní zařízení UTM.

„Při vývoji SMP On-Demand jsme naslouchali potřebám svých partnerů a jejich názorům," říká Luděk Hrdina, marketingový manažer společnosti Check Point Software Technologies pro východní Evropu. „SMP On-Demand dává poskytovatelům bezpečnostních služeb možnost nabízet malým a středním firmám stejnou úroveň služeb, jakou Check Point poskytuje zákazníkům z žebříčku největších podniků Fortune 500. Zároveň jim umožňuje nabízet vysoce kvalitní služby s velice zajímavou cenou."

Protože SMP On-Demand funguje jako hostované řešení, nevyžaduje nákup softwaru nebo serverů, díky tomu je možné spustit službu velice rychle a bez úvodních nákladů. SMP On-Demand je založena na platbách podle intenzity používání a umožňuje tak flexibilní správu nákladů a vytváření různých typů služeb podle specifických potřeb jednotlivých zákazníků.SMP On-Demand navíc podporuje vytváření vlastních vzhledů, takže poskytovatelé služeb mohou podporovat vlastní značku a přizpůsobit vzhled systému svým dalším službám.

Mezi klíčové vlastnosti SMP On-Demand patří:

  • Centralizovaná vzdálená správa a konfigurace bezpečnostních bran
  • Softwarové a bezpečnostní aktualizace pro bezpečnostní brány
  • Správa antiviru a aktualizace virové databáze
  • Správa VPN s podporou dynamických IP adres založená na komunitách
  • Vzdálená konfigurace VPN a správa uživatelských identit
  • Filtrování URL ve formě služby
  • Dynamický DNS
  • Záznamy bezpečnostních incidentů
  • Reportování s bohatými možnostmi přizpůsobení
Váš názor | Microsoft nabízí ke stažení Ubuntu Desktop

Témata článku: Software, Web, Bezpečnostní služba, Malá dostupnost, Point, Check, Check Point, Minimální konfigurace, Dceřiná firma, Minimální náklady

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší