Check Point Integrity získal bezpečnostní certifikát Common Criteria EAL4

22. února 2007
Jak obejít ochranu ve Windows Vista
Praha, 22. února 2007 – Společnost Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP) dnes oznámila, že bezpečnostní systém Integrity získal certifikát Common Criteria EAL4 pro funkce firewallu, ochrany proti spyware a zabezpečení aplikací a IM komunikace. Testování provedla certifikovaná laboratoř americké společnosti Science Applications Internation.
Check Point Integrity získal bezpečnostní certifikát Common Criteria EAL4

Check Point Integrity chrání osobní počítače a podnikové sítě proti útokům internetových červů, spyware a přímým útokům hackerů, které se vyhnou ostatním bezpečnostním aplikacím. Integrity je součástí jednotné bezpečnostní architektury společnosti Check Point, proto ve srovnání s konkurenčními produkty nabízí snadnější integraci do síťového prostředí a jednodušší správu.

„Vládní úřady po celém světě vyžadují spolehlivé bezpečnostní systémy, které je snadné spravovat," říká Luděk Hrdina, marketingový manažer společnosti Check Point Software Technologies pro východní Evropu. „Díky certifikaci Integrity nyní nabízíme ověřené produkty pro komplexní ochranu sítí a koncových stanic i pro nejnáročnější zákazníky ve státní správě a bezpečnostních složkách.“

Check Point nyní s certifikátem Common Criteria EAL4 nabízí řešení VPN/firewall, IDS/IPS řešení, nástroje pro vzdálený přístup, správu bezpečnosti, bezpečné přihlašování uživatelů i ochranu koncových stanic. Šíře nabídky certifikovaných produktů a míra jejich integrace nemá v tuto chvíli na trhu konkurenci.

Témata článku: Software, Check, Check Point, Point, Snadné řešení, Bezpečnostní složka, Přihlašování

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?