Cesta změny představila nové interaktivní webové stránky

17. května 2002
AMD na 0,13 mikronech
Politická strana Cesta změny (CZ) dnes představila nové interaktivní webové stránky, které mají podle slov tvůrců ambice stát se dosud nejpropracovanějšími předvolebním webovými stránkami v České republice. Nové stránky lze nalézt na adrese www.cestazmeny.cz.
Cesta změny představila nové interaktivní webové stránky

Stránky během necelých tří týdnů připravila NetPolitika.cz (www.netpolitika.cz), divize webového integrátora RobertNemec.com (www.robertnemec.com) se zaměřením na internetový politický marketing. NetPolitika.cz spolupracuje se stejně zaměřenou renomovanou firmou Campaign Advantage (www.campaignadvantage.com) ve Spojených státech.

Jako první v České republice nabízí webové stránky Cesty změny:

Kromě toho strana nabízí voličům možnost, aby kladli jejím představitelům otázky, na které lídři strany odpovídají. "Nechtěli jsme, aby nová webová prezentace Cesty změny byla jen jakousi on-line brožurou. Naopak jsme si přáli voliče maximálně vtáhnout do předvolebního dění," vysvětluje Chief Executive Officer RobertNemec.com Robert Němec koncepci webové prezentace.

Interaktivní stranky mimo jiného dále stále nabízejí dvanáct důvodů, proč volit Cestu změny, a to jak ve stručné, tak podrobné podobě. "Volební programy dnes již skoro nikdo nečtě," objasňuje Němec, proč se rozhodli pro volební program ve formě bodů. "Každého zaujme něco jiného. Nenutíme nikoho pročítat celý program, ale nabízíme mu možnost jít přímo k bodu, který jej zaujímá. Každý bod představíme ve stručně podobě s maximem konkrétních informací. Teprve pokud projeví zájem, může se podívat na podrobné rozpracování každého důvodu, proč volit Cestu změny." říká Němec."Předpokládáme, že nikdo nemá chuť ani čas číst dlouhé texty. "

O Cestě změny
www.cestazmeny.cz

Cesta změny byla registrována v říjnu 2001 a jejím předsedou je podnikatel Jiří Lobkowicz. Jiří Lobkowicz byl vicepresidentem Chase Manhattan Bank ve Švýcarsku, Francii a Monaku.

Své kandidátky Cesta změny otevřela také zástupcům hnutí Nezávislí.

Ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v roce 2002 kandiduje pod číslem 12.

Cesta změny není koncipována ideologicky jako neoliberální v ekonomice či konzervativní v kultuře. Cesta změny se především dívá dopředu a vytváří podmínky k takovým krokům, které povedou ke změnám v celé společnosti. Klestí cestu individuálním i společenským úspěchům, které vedou k naději na svobodnější, spravedlivější a snesitelnější život. Tato nová cesta hlubokých změn je zároveň návodem, jak žít dobrý život a slouží všem poctivým a slušným lidem této země.


O RobertNemec.com
www.robertnemec.com

RobertNemec.com je obchodní značka, kterou používá Robert Němec. RobertNemec.com poskytuje komplexní služby v oblasti internetu, od výstavby a správy internetových aplikací, přes webhosting a poskytování připojení k internetu, až po marketing, reklamu a public relations na internetu. Tradice RobertNemec.com sahá do roku 1998, v současné právní podobě působí od roku 2001.

Více informací poskytnou:

Robert Němec
CEO RobertNemec.com

telefon: 0608 888 310
fax: 017/ 356 56 69
e-mail:
nemec@robertnemec.com

Mezírka 1
603 00 Brno

Kateřina Poslední
tisková mluvčí Cesty změny

telefon: 02/ 216 67 300
fax: 02/ 216 67 342
e-mail:
kposledni@cestazmeny.cz

Váš názor Další článek: AMD na 0,13 mikronech

Témata článku: Cesta, Nezávislý film, Manhattan, Němec, Robert, Chase


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 102

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky