Český výrobce VoIP řešení PhoNet má nejlepší zkušenosti s řešením Allot a Radware

Český výrobce VoIP řešení PhoNet má nejlepší zkušenosti s řešením Allot a Radware

Česká společnost ProTel engineering vyrábějící VoIP řešení PhoNet upřednostňuje instalaci své telefonní ústředny do sítě se zabezpečeným, řízeným a stabilním připojením k internetu. Nejlepší zkušenosti mají odborníci ProTel engineering u zákazníků, kteří si vybrali kombinaci řešení společností Allot Communications a Radware.

Ředitel společnosti ProTel engineering Ing. Ivo Fišer, jež úspěšné řešení PhoNet vyrábí, ve svém prohlášení uvedl, že jejich zkušenosti se opírají o desítky instalací. Podle jeho praxe se řešení VoIP dá úspěšně zprovoznit pouze ve stabilní, řízené a bezpečné síti. Zákazník by měl v síti také zajistit měření a případně i řízení datových toků směrem z/do internetu.

Takové garance podle jeho zkušeností poskytuje jako jedna z mála společnost Český Bezdrát. Ta využívá právě řešení založené na technologiích Allot Communications a Radware. Ředitel Fišer doplňuje svou zkušenost: „V průběhu posledních dvou let jsme došli k závěru, že ústředna společnosti Český Bezdrát má velmi nízký počet různých obtížně vysvětlitelných problémů s její přechodným omezením funkcí než stejné ústředny provozované jinými operátory,“ říká Ivo Fišer.

Váš názor Další článek: Asus A8Sr: první notebook s ATI Mobility Radeon HD 2400

Témata článku: Engineering, Stejný závěr, Různá omezení, Nízký počet

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší