Český Telecom modernizuje zabezpečení

12. září 2000
324 tisíc za doménu epodpis.cz
Český Telecom modernizuje zabezpečení služby informace o telefonních číslech (1180).
Český Telecom modernizuje zabezpečení
Provoz Informační služby o telefonních číslech ČESKÉHO TELECOMU, a.s., na telefonním čísle 1180 bude z důvodu zabezpečení této služby proti náhlým výpadkům energie celostátně přerušen v době od čtvrtka 14.září 2000 22:30 hodin do pátku 15.září 06:00 hodin. Tato úprava v budoucnosti umožní nepřetržitý provoz linky i při déletrvajícím přerušení dodávky elektrické energie.

ČESKÝ TELECOM se snaží zajistit co nejsnažší překlenutí zmíněného časového úseku. Proto bude zákazníky na čísle 1180 v uvedené době na krátkodobou nedostupnost služby upozorňovat automatická informační hláska. K vyhledání telefonních čísel je možno využít internetového telefonního seznamu, dostupného na adrese www.telecom.cz. Provozu informační linky o zahraničních telefonních číslech (tel. číslo 1181) a dalších operátorských služeb ČESKÉHO TELECOMU se přerušení netýká.

Informační službu o telefonních číslech ČESKÉHO TELECOMU využívá v pracovní dny průměrně 150,000 volajících, 99,5% zákazníků však volá mimo plánovanou dobu přerušení. Zásluhou dlouhodobého vylepšování kvality operátorských služeb nyní zodpovězení jasně formulovaného dotazu na čísle 1180 trvá průměrně jen 20 až 30 vteřin.

ČESKÝ TELECOM, a.s., je vedoucí telekomunikační společností v České republice. V oblasti poskytování hlasových služeb se počet jeho zákazníků blíží již čtyřem miliónům. Prostřednictvím své dceřiné společnosti EuroTel Praha, spol. s r.o., se významně podílí také na trhu mobilních služeb. Díky zásadní modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Zmodernizovaná přenosová kapacita společnosti je také stále intenzivněji využívána ostatními operátory.

Váš názor Další článek: 324 tisíc za doménu epodpis.cz

Témata článku: Telefonní číslo, Česká služba


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 105

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky