Český svaz ledního hokeje si vybral podnikový informační systém BYZNYS Win®

Praha 15. 11. 2005 - Na základě výsledku výběrového řízení podepsal Český svaz ledního hokeje (ČSLH) smlouvu na dodávku informačního systému BYZNYS Win®. Implementace českého ERP systému společnosti J.K.R. BYZNYS Win® bude řešit kompletní účetní agendu a prvotní evidenci pro činnost svazu a pro servisní organizaci Pro-HOCKEY CZ, s.r.o. ČSLH spravuje agendu všech hokejových týmů v České republice od žáků po reprezentaci.
Český svaz ledního hokeje si vybral podnikový informační systém BYZNYS Win®

Mezi hlavní poskytované služby patří komplexní ERP systém BYZNYS Win®. Systém bude implementován v centrále na stávajícím hardwarovém vybavení zákazníka. Dodavatel se rovněž zavázal zabezpečit podmínky pro další rozvoj informačního systému v oblasti pravidelného upgrade systému, průběžného školení uživatelů a dálkovou správu systému.

 

„Vzhledem k probíhající hokejové sezóně a blížícím se Zimním olympijským hrám byla základním požadavkem zákazníka rychlá a korektní implementace systému. J.K.R. se zavázala zrealizovat přechod na nový systém během listopadu a prosince 2005 tak, aby od 1.1. 2006 byla celá agenda v rutinním provozu,“ uvedl ing. Králíček generální ředitel J.K.R.

Témata článku: Byznys

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji