Český propojovací uzel NIX.CZ představuje novou identitu

Český propojovací uzel NIX.CZ představuje novou identitu

Po více než pěti letech mění český propojovací uzel NIX.CZ svoji grafickou identitu. Změna se týká všech vizuálních prvků počínaje logem a internetovými stránkami a konče tiskopisy a propagačními materiály. Změna grafického designu sdružení je jedním z řady kroků vedoucí k větší otevřenosti a lepší komunikaci sdružení a to jak směrem k široké veřejnosti, tak ke členům a zákazníkům jednoho z 10 nejdůležitějších propojovacích uzlů v Evropě.

Klepněte pro větší obrázek

„Našim cílem je zlepšovat komunikaci a vnímání sdružení NIX.CZ jako subjektu, který má nezastupitelné místo nejen na českém internetu. Součástí komunikace je samozřejmě také vizuální prezentace. Změna loga, internetových stánek a dalších komunikačních prostředků přichází po více než pěti letech. Nová podoba loga je spojená s písmenem X, které je charakteristické pro naši oblast působení.“ vysvětluje Martin Semrád, výkonný ředitel sdružení NIX.CZ.

Novou grafickou identitu sdružení NIX.CZ navrhlo studio Lemon Design. Jeho zaměstnanci jsou podepsání pod vizuálními styly subjektů jako jsou Městská část Praha 11, Husitské muzeum v Táboře nebo The British International School, Prague.
Další článek: Panasonic nacpal Core i5 do sedmipalcového prcka bez větráku [CES]

Témata článku: Lemon, Tiskopisy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší